Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Bambi Roxy AIO SZ SLONI

 

Jednoveľkostná AIO kapsová plienka.17.55 ,- € s dph 19.50 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie
Pranie: prať max na 40°C, nesušiť na výhrevnom telese, ani na priamom slnku, nebieliť, nečistiť chemicky, nepoužívať aviváž, vkladačku možno prať na 60°C

Jednoveľkostná kapsová AIO plienka s nastaviteľnými gumičkami okolo nožičiek. Vnútorná kapsa je z bambusového flísu (charcoal).

Dodáva sa s tvarovanou vkladacou plienkou z bambusového flísu (charcoal)

Zloženie:

Vrchná časť: PUL vrstva (100 % polyester laminovaný polyuretánovou vrstvou), ktorá zabezpečí to, že vlhkosť z plienky sa nedostane na odev dieťatka. Materiál je priedušný a tvorí vrchnú viditeľnú časť kapsovej plienky.

Vnútorná časť (kapsa): 1bambusový flís (charcoal), ktorý rýchlo schne a napriek tomu má dieťatko pri pokožke prírodnú vrstvu.

Výhoda: Nastaviteľné gumičky okolo nohy - systém gumička a skrytý gombík.

Na týchto kapsových plienkach je možnosť nastavenia gumičky okolo nohy a tak si zmenšovať alebo zväčšovať plienočku podľa potrieb.

Starostlivosť: Kapsovú plienku je možné prať v práčke v teplote  do 40˚ C. Nesušte ju na výhrevnom telese, v sušičke, ani na priamom slnku. To by mohlo poškodiť impregnáciu materiálu a nohavičky by mohli začať pretekať.

Vkladaciu plienku perte v teplote 60 - 90 ˚ C .

Použitie:   Pri použití si najprv nastavte gumičku okolo nožičiek  podľa potreby dieťatka, zapnite na gombík a schovajte do kapsy. Potom vložte vkladaciu plienku do vnútornej kapsy. Podľa potreby prípadne doplňte o ďalšiu vkladaciu plienku. Dôležité je kapsovú plienku dobre vyplniť, aby sa maximalizovala jej sacia schopnosť.

Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies