Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Bamboolik AIO flís

 

Kapsová all-in-one plienka s dotykovou flísovou vrstvou.16.30 ,- € s dph 19.20 ,- € s dph
Hodnotenie
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, nepokladať na zdroje tepla

Kapsová plienka „všetko v jednom“

Nová vylepšená plienka „všetko v jednom“ vám vďaka prešitým volánikom ponúka zvýšenú odolnosť proti prevlhnutiu. Druhé vylepšenie oceníte pri sušení plienky: vnútorná savá časť je teraz odopínacia, takže ju môžete sušiť aj na radiátore, prudkom slnku alebo v sušičke. Túto vkladaciu plienku potom jednoducho zasuniete dovnútra a pripnete jednou patentkou vpredu pod suchým zipsom. Patentka vkladaciu plienkou v kapse zaistí, takže dobre drží na mieste aj behajúcemu batoľaťu.

Kapsová plienka je vhodná pre deti cca od 4kg do 15kg. Plienka má 3 rady patentiek na úpravu veľkosti sedu, takže plienku prispôsobíte svojmu dieťaťu tak, aby perfektne sadla v každom veku.

Zloženie: Vonkajšiu vrstvu plienky tvorí PUL vrstva s obľúbenými Bamboolikovými motývmi. Savé jadro je tvorené extra dlhou všitou plienkou z 2 vrstiev bambusového flísu a 1 vrstvy bambusového froté. Vnútorná dotyková vrstva je tvorená jemným flísom s protižmolkovou úpravou, alebo prírodným bambusovým froté.

Na zvýšenie savosti si môžete túto kapsovú plienku zakúpiť v sade s vkladacími plienkami systému Bamboolik.

Akú dotykovú vrstvu zvoliť?

Flís – Stay Dry vrstva udrží Vaše dieťatko dokonale v suchu a pohodlí. Plienky s touto dotykovou vrstvou sú vhodné pre deti, ktoré vyžadujú pocit sucha a necikajú vo veľkých dávkach. (Tak to robia často väčší chlapci – moč v tak veľkom množstve v jeden okamžik nestihne prejsť flísovou suchou vrstvou a môže dôjsť k pretekaniu. Preto je pre nich lepšia vnútorná vrstva zo savého bambusu)

Bambusová vnútorná dotyková vrstva znamená prírodný materiál na zadočku bábätka, a to materiál veľmi savý, mäkký a príjemný, tepelne komfortný a nealergizujúci. Ako každý prírodný materiál je po pocikaní mokrý na dotyk. Pokiaľ chcete Vaše dieťatko udržať v suchu, je potrebné na bambusovú vnútornú vrstvu dať extra separačnú plienku. V takom prípade musíte zaistiť, aby separačná plienka nikde nevyčnievala von a neodvádzala tak vlhkosť von, na oblečenie.

Naviac k starostlivosti: AIO plienky s vnútornou vrstvou Flís- Stay Dry nie je možné prať v mydlovom slize a ani zapierať mydlom. (Mydlo zanáša flís a ten je potom pre moč nepriepustný)


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies