Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Bonding deka s bambusom

 

Bonding deka pre prvé chvíle s vašim bábätkom.31.30 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

Bonding (t.j. pripútanie, prepojemnie) je nepretržitý kontakt kože na kožu novonarodeného dieťatka s mamičkou hneď po pôrode. Ide o vytváranie prvej väzby. O tom, ako je bonding veľmi prospešný sa dočítate na mnohých blogoch pôrodných asistentiek, alebo aj v úžasnej knihe "Bonding - porodní radosť".

Bonding deka poskytne mamičke aj dieťatku príjemné teplo. Jej červená farba evokuje prostredie mamičkinho bruška, v ktorom bolo dieťatko 9 mesiacov.

Deka je ušitá z dvoch vrstiev rôzneho materiálu. Jedna strana je z jemného a funkčného bambusu, druhá muchliaca strana poskytuje potrebné teplo. 

Bonding deka má vyššiu gramáž než bežné deky, takže bábätko doslova "objíme". Materiál je z vysokej kvality a bez poškodenia prežije aj jednorazové vypranie na vysokú teplotu, ktorá je nutná , keďže deka je použitá bezprostredne po pôrode.

Je ušitá v ČR a má potrebnú certifikáciu pre použitie do 3 rokov veku dieťaťa.

Zloženie: dotyková vrstva: 95% bambusová viskóza, 5% elastan, vrchná strana: 100% polyester

Rozmer: 100 x 70 cm

Starostlivosť: pred prvým použitím vyperte, po pôrode operte deku na 60°C, ďalšie prania max 40°C a s podobnými farbami. Nepoužívajte aviváž, nesušte v sušičke, nežehlite.Produkt nemá žiadne hodnotenie.