Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Ecoposh OBV jednoveľkostná nohavičková plienka

 

Nohavičková plienka Eco Posh je pre všetky mamičky, pre ktoré sa látkovanie stalo vášňou.19.10 ,- € s dph 31.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Nohavičková plienka Eco Posh je pre všetky mamičky, pre ktoré sa látkovanie stalo vášňou.

V rýchlosti:

  • výnimočný design
  • extrémna savosť
  • veľmi kvalitné materiály a ušitie
  • 2 bambusové savé jadrá 6r soaker sú súčasťou plienky
  • štíhly strih
  • patentovaná dvojitá ochrana pred pretečením
  • originálne zemité farby navrhnuté a vyrábané exkluzívne pre značku Kanga Care

Nohavičková plienka, ktorá Vás ohúri svojou variabilitou, bezkonkurenčnou savosťou, rýchlosťou sušenia a magickým vzhľadom. Plienka sa vyznačuje vysokou kvalitou nielen použitých materiálov, strihom, ale tiež prevedením. Pokiaľ hľadáte plienku, ktorá je skutočne veľmi savá a látkovať chcete aj batoľa a cez noc, potom je táto plienočka práve pre Vás. Jedná sa o jednoveľkostnú kapsovú plienku užšieho strihu, ktorá je určená bábätkám od 3,5 do 16 kg váhy. Veľkosť plienky prispôsobíte pomocou patentiek. Plienočku je skutočne možné použiť už pri dieťatku s váhou 3,5 kg. Plienočka bude spočiatku síce trošku väčšia, ale nebude pretekať. Plienka, ako jedna z mála, umožňuje zopnutie do 4 veľkostí na dĺžku. Čo je o jednu veľkosť viac oproti väčšine ostatných plienok. Plienka je kapsová, tzn. obsahuje vnútorné savé jadrá, ktorými je možné plienku "dovypchať" podľa potreby. Spočiatku, keď je bábätko maličké, stačí plienočka svojou savosťou bez použitia savých jadier. Vďaka tomu je plienka drobná, čo u malého bábätka rozhodne oceníte. 

Akonáhle začne bábätko rásť a náročnosť na savosť plienky rastie, je možné do kapsy plienky pridávať savé jadrá. Súčasťou plienky sú 2 bambusové jadrá - 6 r Soaker. 6 r Soaker sú originál vkladacie jadrá výrobcu. Tieto vysoko savé jadrá sú obľúbené na celom svete. Dajú sa pripnúť k sebe pomocou patentiek a umožňujú zopnutie a využitie 6 spôsobmi. Vkladačka je navrhnutá tak, že dokáže čeliť odlišným nárokom u chlapcov a dievčatiek. Predsa len, keď máte chlapčeka, je potrebné, aby plienka bola savá v inom  mieste, než keď máte malú princeznú. Vložením oboch vkladačiek do kapsy získa plienka celkom 10 extra savých vrstiev. Varianty skladania vkladačiek nájdete na konci tejto stránky. Plienka vyžaduje vrchné nohavičky.

Vnímanie ekológie posunul výrobca o stupeň vyššie. Z vonkajšej strany je plienka vyrobená z kombinácie biobavlny a umelého vlákna získaného recykláciou PET fliaš, v ktorých sa skladovala iba čistá voda. Náročnosť na zdroje je tak výrazne nižšia než u novo vytváraných umelých vlákien. Patentky sú inak dané než na iných plienkach, a vďaka tomu aj keď plienku zapnete na najväčšiu veľkosť - napr. ak má dieťa cez rok, tak nikdy žiadna patentka netlačí na telo dieťaťa. Aj keď je plienka povolená na najväčšiu veľkosť, tak v páse nikdy nie sú patentky na vnútornej strane. Nohavičková plienka je z vonkajšej strany vyrobená z husto tkaného hladkého materiálu zo zmesi biobavlny a umelého vlákna získaného z recyklácie PET fliaš. Vnútroná strana plienky (časť, ktorá prilieha na pokožku bábätka), je vyrobená z kombinácie biobavlny a bambusu. Táto kombinácia vyniká svojou extrémnou savosťou. Jedná sa o veľmi jemnú úpravu tkaniny, ktorá pri častom praní veľmi málo hrubne.

Plienočka obsahuje patentovanú dvojitú ochranu pred pretečním. Výrobca si nechal patentovať systém dvojitých vnútorných gumičiek. Skvelá vychytávka pre veľmi kakajúce bábätká.

Plienočka je v nádherných zemitých farbách. Pre farbenie plienok sú použité ekologické farby s nízkym dopadom na životné prostredie.

Každá naplno látkujúca mamička potrebuje vo svojej výbave 2-3 extrémne savé plienky. A táto plienočka je práve z tejto kategórie.

Plienka je drobná. Je možné je použiť s originálnymi vrchnými nohavičkami Rumparooz, ale tiežs inými jednoveľkostnými vrchnými nohavičkami.

Zloženie:

Vonkajší materiál - 65% olyester z PET fliaš, 35% biobavlna)

Vnútorné vkladacie plienky - 50% bambus, 20% biobavlna, 30% polyester

Vnútorná strana plienky (dotyková) - konbinácia biobavlny, bambusu a polyesteru - biobambusový velur

Výrobca: Kanga Care

Na túto plienku sú potrebné vrchné nepremokavé nohavičky!


Vedeli ste, že?

Kanga Care je americká rodinná firma, ktorá vyrába látkové plienky a doplnky k nim. Plienočky Rumparooz a Eco Posh dosahujú najvyššej kvality, a to nielen na poli použitého materiálu a kvalitou spracovania, ale tiež používajú najnovšie materiály z pohľadu nízkej záťaže na životné prostredie. Ich výrobky získali v USA mnoho prestížnych ocenení. Medzi ne patria napríklad ocenia: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center – Seal of Approval 2011. Na svoje nohavičkové plienky (Eco Posh) sú držiteľmi patentu na nepremokavosť plienok. Od roku 2008 výrobca používa na všetky svoje nepremokavé výrobky biodegradálny polyuretán. Pôvodne boli plienky vyrábané v USA, ale potom ako dopyt po tovare začal byť príliš veľký, prestali byť plienočky fyzicky vyrábané v USA. Výroba sa presunula do Číny. Keďže si firma zakladá na veľmi vysokej kvalite, najala si švajčiarsku spoločnosť, ktorá vlastní továreň v Číne a certifikuje všetky výrobky, aby vyhovovali naším náročným európskym a americkým normám, ktoré sa týkajú zdravotnej nezávadnosti, kvality, dodržovania ľudských práv a pod. Majitelia sa tiež boli osobne na továreň pozrieť, aby sa presvedčili, že je všetko tak, ako si želajú. Poďte s nami zboriť mýty v SR a presvedčte sa, že Čína je obrovská zem, ktorá dokáže vyrábať tovar tej najvyššej kvality.
Produkt nemá žiadne hodnotenie.