Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Ergonomický nosič KiBi fialové

 

KiBi je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR, určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. fialový76.80 ,- € s dph 96.00 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

KiBi je rastúci ergonomický nosič vyrobený v ČR, určený pre nosenie detí od 4 mesiacov do 3 rokov. Patentovaný design pochádza z ČR, nosič je ušitý v českej šijacej dielni za použitia čo najväčšieho možného množstva českých materiálov.

Má všetky prvky klasických ergonomických nosičov pre ťažké deti – pevný bedrový pás, pohodlne polstrované ramenné popruhy, látkovú chrbtovú opierku zo 100% bavlny a opierku hlavičky pre pokojný spánok väčších detí.

Naviac má ale niekoľko vylepšení, vďaka ktorým si budete môcť nosenie užiť ešte viac:

-          Možnosť nastavenie šírky chrbtovej opierky v oblasti zadočka a nožičiek

Malé bábätká by mali byť v nosiči šetrne polohované, s nožičkami od seba, s kolienkami minimálne v úrovni zadočka, skôr vyššie. Tomu pomôže opierka, ktorá bude vždy dosahovať až pod kolienka bábätka. Ako dieťa rastie, môžete pomocou patentiek nastavovať šírku látky pod jeho nožičkami, takže z nosiča „nevyrastie“. Pri najužšom nastavení je opierka pod nožičkami široká 31 cm, v najširšom nastavení potom 51 cm.

-          Možnosť plynulého nastavenia chrbtovej opierky

V hornej časti je chrbtová opierka voľne navlečená na ramenné popruhy – vďaka tomu je možné ju plynulo vyťahovať vyššie alebo nižšie podľa aktuálnej potreby. Pokiaľ bábätko zaspí, vytiahnete mu opierku jednoducho nad hlavu a tým ho zaistíte proti náhlemu záklonu. Pri nosení väčších detí na chrbte je potom možné opierku zaistiť vo zvolenej výške pomocou všitých schovaných karabiniek. Minimálna výška chrbtovej opierky je cca 32 cm, maximálna je 52 cm.

Je určené pre nosenie na bruchu, na chrbte a na boku.

Pri nosení batoliat sa hodí možnosť zrolovať nosič do ruličky a zaistiť ho na bedrovom páse. Nosič si tak môžete nechať zapnutý v páse i keď práve dieťa pobieha niekde okolo – bez toho, aby za vami vialo rozopnuté...

K zaisteniu hlavičky spiacich batoliat je určená opierka hlavičky z ľahkého plátna. Opierku môžete zrolovať a prenášať vo vnútornej kapsičke v hornej časti chrbtovej opierky alebo ju nechať voľne visieť a používať napríklad len ako tienidlo v letných mesiacoch.

Nosič je tiež pohodlný aj pre nosiace osoby. Je konštruovaný tak, aby sa dokázal prispôsobiť malým drobným mamičkám a rovnako aj statnejším oteckom. Ramenné popruhy sú nastaviteľné, takže bude polstrovanie vždy na vašich ramenách. Bedrový pás sa dá stiahnuť na najmenší obvod 56cm, maximálny obvod v páse je potom 135 cm. Vďaka originálne riešenému bedrovému pásu sa nosič ľahko prispôsobí vašim tvarom.

Pri výrobe nosiča bol kladený veľký dôraz na bezpečnosť a zdravie detí. Všetky materiály boli testované na prítomnosť chemikálií a spĺňajú vyhlášku č.84/2001 Sb. – bezpečnosť pre deti do 3 rokov (legislatíva Českej republiky). Funkčnosť nosiča a chemická bezpečnosť boli v záťažových testoch skúšané v laboratóriách TÜV Süd podľa európskej normy pre látkové nosiče EN 13209-2:2005. Nosič bol testovaný s maximálnou záťažou 20 kg.

Zloženie: 100% bavlna

Údržba: Možno prať v práčke na 30°C, nesušiť v sušičke, žehliť na nízky stupeň, nebieliť

Fotografický návod na používanie nosiča je súčasťou balenia.Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies