Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Feelo Luxusní pleťové máslo CUPUACU

 

Pleťové masielko CUPUACU predstavuje luxusnú starostlivosť pre vašu pleť16.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Pleťové masielko CUPUACU predstavuje luxusnú starostlivosť pre vašu pleť. Čo sa týka hydratácie, nemá konkurenta. 

Hlavnou zložkou luxusnej rady CUPUACU je maslo Cupuaçu. Poskytuje o viac než 200% viac vlhkosti než napríklad bambucké maslo. Po nanesení Cupuaçu je pokožka vláčna až po dobu ôsmich hodín a to bez zanechania mastného filmu. Vďaka hydrofilným vlastnostiam je až štyrikrát účinnejšia v zadržiavaní vlhkosti než už spomínané bambucké maslo. Tento benefit zlepšuje pružnosť vašej pokožky, ošetrí jemné poranenia a kozmetické vady. Ako jedno z najlepších zvlhčujúcich prírodných masiel, je Cupuaçu ideálnym produktom pre starostlivosť o pleť. Výborne bojuje so starnutím buniek, zlepšuje pružnosť a zjemňuje pokožku tak, že pôsobí mladistvo a sviežo.

Okrem toho je Cupuaçu účinnejšou a prirodzenejšou náhradou lanolínu v prípravkoch na starostlivosť o vlasy a nechty.

Cupuaçu okrem vitamínov A, B a C, vápnika, selénu a aminokyselín obsahuje veľa omega mastných kyselín a antioxidačných polyfenolov. Ako bonus naviac poskytuje ochrannú bariéru proti UV žiareniu a pomáha predchádzať poškodeniu kože spôsobeného slnkom.

Cupuaçu je veľmi ľahké maslo a netrvá to tak dlho než sa všetko vstrebe do vašej pokožky alebo vlasov. Hlboko vyživuje suché alebo krehké vlasy. Pokiaľ nemáte radi ťažký pocit vo vlasoch ako po bambuckom masle, skúste Cupuaçu ako vynikajúcu alternatívu.

Pleťové masielko CUPUACU obsahuje kvalitný kávový olej lisovaný za studena zo zelených kávových zŕn. Kávový olej obsahuje veľký podiel kyseliny chromogénnej, ktorá je silným antioxidantom. Olej má výborné hydratačné účinky a ľahko sa vstrebáva. Obsahuje mimoriadne vysokú koncentráciu esenciálnych mastných kyselín, sterolov a vitamínu E, ktorú zvyšujú prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu a obnovujú tak pokožku.

Baobabový olej má vynikajúce zjemňujúce, liečivé a regeneračné schopnosti. Obsahuje 6x viac vitamínu C než pomaranč. Vitamín C napomáha pružnosti pokožky, vitamíny A a B hydratujú a spevňujú vašu pokožku.

Olej z granátového jablka má vynikajúcu schopnosť vyživovať, hydratovať a zlepšiť pružnosť pokožky. Olej je bohatý na kyselinu jantárovú a môže pomáhať pri liečbe kožných ochorení. Olej je skvelý v boji proti starnutiu pleti. Je silným antioxidantom a je protizápalový.

Zloženie: Cupuaçu maslo, Baobabový olej, Arganový olej, Tukuma maslo, Kávový olej, Olej z granátového jablka, Hroznový olej

Ingredients (INCI): Theobroma grandiflorum (Cupuaçu), Adansonia Digitata, Argania spinos, Astrocaryum vulgare seed butter, Coffea Arabica seed, Punica granatum, Vitis vinifera

Balenie: tmavé sklo 30 ml, hliníková dózička 15 ml

Vyrobené v Českej republike.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.