Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Feelo Panenský opunciový olej

 

Opunciový olej Feelo vyživuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť, hydratuje a rozjasňuje pleť.9.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Opunciový olej Feelo hydratuje a rozjasňuje pleť, vypína ju a zlepšuje jej pružnosť. Redukuje kruhy pod očami a často sa pridáva do kozmetiky proti starnutiu.

Opunciový olej je jemnejší ako olej argánový. Vynikajúco sa vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty a neupcháva póry. Je to vzácny prírodný olej, ktorý obsahuje veľké množstvo esenciálnych mastných kyselín, vitamínu E a aminokyselín. Môžete ho použiť k hydratácii suchých a poškodených vlasov a obnove nechtov

Opunciový olej má príjemnú ovocnú, nie príliš sladkú vôňu. Medzi jednotlivými šaržami olejov môže byť rozdiel vo vôni, konzistencii aj farbe. Je to spôsobené vplyvom počasia, ktoré panovalo v priebehu dozrievania opuncií.

Spôsob použitia: vodou (obyčajnou alebo kvetovou) si umyte pleť, zľahka osušte a pomocou guličkovéo aplkátora naneste tenkú vrstvičku oleja na oblasť okolo očí, úst a na čelo. V prípade potreby nanášajte na celú tvár a dekolt. Olejček následne prstami jemne vmasírujte do pokožky. Olej je vhodný na denné aj nočné použitie.

Odkiaľ pochádza opunciový olej Feelo? Pochádza z Indie, kde kaktusy rastú v voľnej prírode. Nie sú hnojené, šľachtené a ošetrované postrekmi. Plody sú ručne zbierané a spracovávané.

Pre výrobu 1 litra tohto vzácneho oleja je treba 800 kg plodov, cca 1 milión semienok a necelých 40 hodín práce. Každé semienko obsahuje iba 5% oleja. 

Zloženie: opunciový olej

Ingredients: Opuntia ficus indica seed oil


Feelo je mladá česká prírodná kozmetika, ktorá svoje výrobky vyrába len z kvalitných surovín, ktoré neprešli rafináciou a inou chemickou úpravou.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.