Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Gabriella repíkový gel

 

Masážny gél s Repíkom lekárskym zlepšuje stav jaziev a posilňuje panvové dno.8.60 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Gél používame najmä v popôrodnom období po náročnejšom pôrode alebo pri oslabení panvového dna. Vtierame ho v oblasti krížovej kosti, kostrče a podbruška, krúživým pohybom v smere hodinových ručičiek.

Pre zlepšenie stavu jaziev vtierajte niekoľkokrát denne v mieste jazvy, najlepšie po predchádzajúcom osprchovaní chladnou vodou. Po vnútornom šití nanášajte na oblasť podbruška nad ochlpenie a na kostrč v smere hodinových ručičiek. Pri oslabení panvového dna jemne masírujte oblasť prvej a druhej čakry.

Okrem iného pomáha pri hemoroidoch, inkontinencii, poklese maternice a oslabení panvového dna celkovo, hojí jazvy a to aj vnútorné, najmä po šití pri pôrode. Upokojuje, uľavuje od bolesti, pôsobí proti infekciám. Vďaka schopnosti repíka liečiť  vnútorné zranenia pomáha regenerovať hrdlo maternice. 

Zloženie: silica Levandula augustifolia - levanduľa pravá, manuková silica, nerolová voda, ružová voda, sezamový olej BIO LZS, xanthanová guma, energeticky upravená voda, repíkový extrakt, vodný extrakt z kvetov Lonicery (Caprifolium Japonica), kyselina mliečna, vodný extrakt z kukurice a cukrovej trstiny


Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies