Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Haipa-daipa flísové nohavičky M malinové

 

Fleecové nohavičky sú ušité z dvoch vrstiev microfleecu, sú mäkkučké a príjemné na dotyk.9.70 ,- € s dph 12.90 ,- € s dph
Nedostupný
Hodnotenie
Pranie: prať max na 40°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Fleecové nohavičky sú ušité z dvoch vrstiev microfleecu. Fleece je priedušný materiál a pokiaľ nie je pod tlakom, nenasiakne tekutinu. Preto sú vhodné najmä pre malé nesediace bábätká alebo pre staršie deti na spanie. Fleece je vyrobený tak, aby simuloval vlastnosti ovčej vlny. Fleecové nohavičky sú kompromisom medzi vlnenými a PUL nohavičkami. Sú priedušné ako vlniaky a ľahko sa udržiavajú a schnú ako PUL nohavičky.

Nohavičky sú ušité v troch veľkostiach podľa váhy dieťaťa. Veľkosť sa dá ešte upraviť pomocou 4 patentiek v páse a 3 patentiek okolo nožičiek tak, aby bábätku perfektne sedeli a netlačili.

Zloženie:

Nohavičky sú ušité z veľmi kvalitného microfleecu (100% PES), ktorý sa nežmolkuje

Navrhnuté a vyrobené v Českej republike firmou Haipa-daipa.

Veľkosti: S (3-7 kg)

                M (6-10 kg)

                L (9-15 kg)

UPOZORNENIE:

Fleece môže pod tlakom prevĺhať, teda je vhodný počas dňa a noci pre najmenšie detičky, ktoré ešte nesedia. Alebo počas dňa pre väčšie detičky, ktoré už behajú. Aby sa Vám nestalo, že sa dieťatko ráno po zobudení s plnou plienkou posadí :). Vtedy by mohli nohavičky prevlhnúť.

 

Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies