Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Hamamelis BIO Hydrolát 200 ml

 

Hamamelis Virginiana10.20 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

Hydrolát - Hydrosól - Kvetová voda je terapeutická aromatická voda, ktorá vzniká pri parnej destilácii rastlín. Neobsahuje žiadne pridané látky, žiadne éterické oleje.

Využitie hydrolátov je široké. Môžete ich použiť pri skrášľujúcich procedúrach, vďaka svojmu pH medzi 5 a 6 je to veľmi vhodné pleťové tonikum. Môžete ho využiť v kuchyni, rovnako aj pri starostlivosti o deti.

Pôsobenie hydrolátov je jemné, no zároveň účinné.

Hydroláty spoločnosti Florihana sú 100% čisté a prírodné bez konzervantov a v bio kvalite.

Hamamelis je silný antioxidant, ktorý úspešne bojuje proti starnutiu pleti.  Hydrolát môžete ráno a večer nastriekať na vyčistenú pleť, alebo pridať do obľúbeného výrobku na pleť. 

Zároveň upokojuje akné a kuperóznu pokožku, zmierňuje opuch a šupinatenie kože. Uzdravuje popraskanú a pľuzgierovú pokožku. Má protizápalové vlastnosti, pomáha pri hojení jaziev a tiež umývaní rán. Upokojuje pokožku po holení, aj po opaľovaní na slnku. Stimuluje cirkuláciu krvi, pôsobí proti kŕčovým žilám. Má liečivé účinky na hemoroidy, veľmi pomáha sedací kúpel s pridaným hamamelovým hydrolátom. 

Krajina pôvodu: Francúzsko
Bio produkt (bio zloženie): 100%
Konzervanty: Bez konzervantov
Spôsob pestovania: Divokorastúce
Spôsob spracovania: Destilácia
Časť rastliny: Bylina

Produkty skladujte v dobre uzavretom pôvodnom obale v chladničke.  Pet obaly sú recyklovateľné.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú prevzaté z aromaterapeutickej literatúry, z overených internetových stránok o aromaterapii, z vedeckých výskumov a od výrobcov. Tento text má informatívny charakter a v žiadnom prípade nepredstavuje lekárske informácie.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies