Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

HappyBear AIO plienka

 

Jednoveľkostná all-in-one plienka na suchý zips a s dlhou savou vkladacou plienkou.18.00 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Táto štýlová a veľmi praktická AIO plienka HappyBear je rovnako jednoduchá ako plienka jednorázová, len je oveľa lepšia pre životné prostredie.

Plienočka je vhodná pre deti od cca 4 do 15 kg. Vpredu má štyri rady patentiek, vďaka ktorým si jej veľkosť upravíte podľa aktuálnych proporcií vášho dieťatka. Zapínanie na suchý zips je rýchle a praktické najmä pri veľmi aktívnom dieťatku. Samozrejmosťou sú protikusy suchého zipsu, ktoré treba využiť pri praní plienky.

Okolo nožičiek sú tzv. krídelká, teda dvojité lemovanie pre väčšiu istotu pred nežiadúcim pretekaním. Krídelká sú jemné, vhodné aj pre baculatejšie nožičky. Dotyková vrstva plienky je z jemnučkého a savého bambusu. Vkladacia plienka je na jednej strane prišitá k plienke, druhú stranu vkladáte do "kapsy". Tento strih umožňuje v prípade potreby (najmä u väčších detí) jednoduché navýšenie savosti plienky vložením ďalšej vkladacej plienky do kapsy. Plienka tak zostane stále štíhla a nebude obmedzovať pohyb vášho dieťatka. 

Výhody plienky v skratke:

  • jednoduché použitie
  • nastaviteľná veľkosť od narodenia po nočník
  • dvojité lemovanie okolo nožičiek
  • praktické zapínanie na suchý zips


Zloženie: 

vonkajšia vrstva: 100% polyester laminovaný PUL

vkladacia plienka: 55% bambus, 25% bavlna, 20% polyester

vnútorná vrstva: 80% bambus, 20% polyester

Starostlivosť: prať na 40°-60°C, nepoužívať aviváž, nesušiť v sušičke, nebieliť chlórom

HappyBear Diapers je holandská spoločnosť vyrábajúca látkové plienky a prateľné doplnky k prebaľovaniu. Všetky produkty (pri plienkach aj patentky) sú testované na škodliviny a sú vhodné pred deti od narodenia. Časť produkcie je vyrobená v Holandsku, časť v Číne v certifikovanej partnerskej dielni, ktorá má dobré pracovné podmienky a zamestnanci dostávajú spravodlivú mzdu. Nakoľko ich zámerom je vyrábať všetko lokálne, postupne presúvajú celú produkciu do Holandska do chránených dielní.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty