Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Hracia skrinka Babymusic

 

Magnetická hracia skrinka s dvom figúrkami23.95 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie

Magnetická hracia skrinka sa skladá z troch častí: zo základne a z dvoch figúrok, sovičky a macka. Základňu na spodnej časti natiahnete, podobne ako inú hraciu skrinku, aby hrala melódiu. Potom na ňu položíte figúrky, ktoré počas hrania melódie tancujú krúživým pohybom po základni. Keď melódia dohrá, figúrky sa zastavia. Magnetická hracia skrinka s tancujúcimi figúrkami je skvelou alternatívou k plastovým či plyšovým závesným hudobným hračkám.

Hracia skrinka patrí do produktovej série Baby White, ktorá sa vyznačuje jemnými farbami s prevahou bielej a vyváženou kombináciou dreva a iných materiálov. 

Odporúčaný vek: 10m+

Rozmery: 12,2 x 11 x 12,2 cm

Rozmery balenia: 14 x 12 x 14 cm

DJECO je francúzsky výrobca s neuveriteľne bohatou škálou hračiek rozvíjajúcich detskú fantáziu, kreativitu, motorické schopnosti a logické myslenie. Ich spoločným menovateľom je, že sú atraktívne, inteligentné a zábavné, každá jedna hračka má prekrásne vizuálne spracovanie, a to zásluhou vydarenej kooperácie s umelcami, ktorí sa podieľajú na návrhoch. Tieto hračky definitívne nepostrádajú legendárny francúzsky šarm.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies