Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

IMUNA kúpeľový olej 100ml

 

Kúpeľový olej IMUNA aj pre obdobie tehotenstva, pre deti i dospelých, možné používať i ako voňavú bylinkovú sprchu. 100ml8.80 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie

Kúpeľový olej pre obdobie tehotenstva, pre deti i dospelých, možné používať i ako voňavú bylinkovú sprchu.

Má tíšiaci účinok na úrovni psychickej aj fyzickej. Obsahuje prírodný vitamín E. Zabraňuje vysúšaniu pokožky, dodáva pleti pružnosť. Upokojuje nepríjemné prejavy pri plesňových ochoreniach a podráždení slizníc. IMUNU je vhodné používať iba v období oslabenia organizmu.

Zloženie: sójový olej, slnečnicový olej LZS BIO, silica levandule mailette BIO, manuková silica, jedľová silica, gerániová silica, emulgátor z olivového oleja, citrónová silica, bergamotová silica

Použitie: Dospelí a deti nad 10 rokov 1 lyžicu do vane, pri menších deťoch a tehotných žien je dávka mierne znížená. Presné dávkovanie je uvedené na etikete. Olej vlejte do príjemne teplého kúpeľa. Doba trvania kúpeľa je 20 minút. Imunu je možné použiť aj ako sprchový olej, účinnosť je ale týmto spôsobom použitia mierne znížená.


Skúsenosti zákazníkov, ktorí IMUNU používajú: Pri ochorení z prechladnutia robím sebe aj deťom vyhrievaciu kúpeľ s IMUNOU. Najskôr 2x denne, potom 1x denne. Kúpeľ ukončím vlažnou sprchou. Obyčajne do 3 dní sme fit. Kúpeľ s IMUNOU si robím tiež pri celkovom vyčerpaní a silnej únave. Úžasne upokojí  a navodí hlboký spánok.

Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies