Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Karité - lisované za studena 50ml

 

Karité lisované za studena - premasťuje, upokojuje, zjemňuje a chráni pokožku. OF 3.6.60 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie

Premasťuje, upokojuje, zjemňuje a chráni pokožku. Používa sa tiež pri niektorých typoch ekzémov či inak poškodenej pokožke. OF 3.

KARITÉ LZS, bio kvalita (Bambucké maslo, Shea butter) je získavané lisovaním za studena zo semien afrického "kúzelného" stromu. Premasťuje, upokojuje, zjemňuje a chráni pokožku. Uľavuje poškodenej pokožke vrátane atopického a slnečného ekzému a lupienky. Afričani ho používajú ako prírodnú ochranu pred slnečným žiarením (SPF 3), pre urýchlenie hojenia drobných raniek a jaziev, na popraskanú pokožku po pôrode, na popraskané pery, na pohmoždeniny, unavené svaly, pri bolestiach chrbta a kĺbov, na ošetrovanie pokožky bábätiek, prevencii ekzémov, regenerácii svalov. Pokožke dodáva prekurzory vitamínov A, D, E, F, zlepšuje prietok krvi kapilárami.

Použitie: Doporučenie pre ošetrovanie ekzematockej pokožky: Postihnuté miesta ošetrujte masťou Karité raz až štyri krát denne po dobu 6 týždňov. Karité nie je treba uchovávať v chladničke. Pre svoj vysoký obsah vitamínu E je pomerne odolné voči oxidácii. 

Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies