Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Majab novorodenecké PUL

 

Novorodenecké PUL nohavičky na suchý zips13.99 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, nepokladať na zdroje tepla

Vrchné nohavičky na látkové plienky pre najmenšie detičky. Sú nepremokavé a zároveň priedušné.

Nohavičky sú olemované lemovacou gumičkou, ktorá je jemná a tenká. Veľkosť nohavičiek sa upravuje podľa hmotnosti a vzrastu dieťatka. Suchým zipsom regulujete obvod a zmenšovacími patentkami v prednej časti nohavičiek zase dĺžku sedu.

Prednosti novorodeneckých nohavičiek: využijete ich u menších bábätiek, cca od 2,5 kg do asi 5 kg, ale veľmi záleží od proporcií. Pekne sedia na novorodenecké nohavičkové plienky, na sklady z viacvrstvových plienok aj na štvorcové plienky a sklady z nich. Pokiaľ sa vám narodí bábo viac než 3,8kg, bude ich mať len chvíľku a rýchlo z nich vyrastie. Ale pokiaľ bude menšie, najmä dievčatko, využijete ich.

Vhodné pre deti od 2,5 kg až do 5-6 kg (záleží od proporcií). Suché zipsy je možné prelepiť cez seba, tým ešte lepšie môžete regulovať obvod okolo bruška.

Strih veľmi dobre sedí, je overený mnohými zákazníkmi. Nohavičky majú krídelká (dvojité gumičky), ktoré zachytia mnohé nehody. Majú jemné riasenie na chrbátiku a tým ešte lepšie sedia. Lemovacia gumička neškrtí stehienka a ani v páse. Majú tiež protikusy suchých zipsov v rovnakej veľkosti, vďaka čomu sa na nich nič v práčke nenalepí. 

Materiál:

100% polyester s polyuretánovým záterom (PUL)

Všetky materiály sú vhodné pre deti do 3 rokov.

Vyrobené v ČR.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies