Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Milovia AIO plienka Coolmax

 

Kapsová plienka Milovia je príjemne mäkká, savá, na celé plienkové obdobie a v nádherných vzoroch.Vynikajú kvalitným spracovaním a prepracovaným strihom.24.90 ,- € s dph
Hodnotenie
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, nepokladať na zdroje tepla

Kapsové plienky Milovia patria medzi TOP plienky vo svojej triede.

Vynikajú kvalitným spracovaním a prepracovaným strihom. Sú vyrobené z certifikovaných materiálov vyrobených v Poľsku priamo pre výrobcu Milovia. Nápadité a "neokukané" vzory zaujmú na prvý pohľad. Robia tak radosť z prebaľovania deťom aj rodičom.

Plienky Milovia patria medzi plienky "všetko v jednom -AIO", čo znamená, že už nepotrebujete žiadne vrchné nepremokavé nohavičky. Plienka má vo vnútri kapsu, do ktorej vložíte savé jadro,v tomto prípade tvorené dvomi vkladacími plienkami z polyesterového mikrofroté. Takto získate kompaktnú plienku, ktorú dieťatku len  nasadíte a hotovo. Rovnako ako pri jednorázovej plienke.

Plienka je jednoveľkostná,určená pre deti od cca 3,5 do 16 kg, t.j. od narodenia až po nočník.

Milovia AIO OS regulácia veľkosti

Vonkajšia vrstva je z vodeodolného polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL). Tkanina"dýcha" a tým znižuje riziko vzniku zaparenín dieťatka. 

Vnútorná vrstva je z Coolmax-u. Coolma xje špeciálne vyvinuté polyesterové vlákno, ktoré veľmi dobre odvádza vlhkosť do spodných vrstiev a pritom sám o sebe vlhkosť neabsorbuje. Aj po mnohých opraniach nestráca tvar a formu. Rýchlo schne, je odolný voči plesniam a pachom.

Plienky Milovia sa veľmi dobre prispôsobia vďaka vynikajúcemu strihu a mnohým patentkám. Dieťatko tak nemá objemný zadoček, plienočka je preň pohodlná. Strih dobre sedí rôznym typom postáv. Gumičky okolo nožičiek sú uzatvorené v "tunelíkoch", sú jemné, neotláčajú a spoľahlivo zabraňujú pretekaniu. Širšia, plochá gumička na chrbte neotláča a drží plienku na mieste.

Každá plienka má štítok so zložením a zemou pôvodu (Poľsko). Farby sú stálofarebné. Vzory aj materiály sú vyrábané iba v EU (Poľsko) priamo pre firmu Milovia.

Starostlivosť: pred prvým použitím oprať. Maximálnu savosť plienky dosiahnete po niekoľkých opraniach. Prať na 40°-60°C. Nesušiť v sušičke, nežehliť, nebieliť, nevystavovať tepelným zdrojom, nesušiť na priamom slniečku. 

Pokiaľ použijete krém, masť alebo olej na zadoček, vždy použite separačnú plienku,aby sa predišlo "upchatiu" materiálu Coolmax a následnému pretekaniu. 

POZOR - Výrobca na štítku určuje maximálne otáčky odstreďovania pri praní na 800 otáčok !!!

Milovia AIO coolmax

Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies