Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Milovia AIO plienka Microfleece

 

Kapsová plienka Milovia je príjemne mäkká, savá, na celé plienkové obdobie. Patrí medzi TOP plienky vo svojej triede.24.90 ,- € s dph
Hodnotenie
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, nepokladať na zdroje tepla

Kapsové plienky Milovia patria medzi TOP plienky vo svojej triede.

Vynikajú kvalitným spracovaním a prepracovaným strihom. Sú vyrobené z certifikovaných materiálov vyrobených v Poľsku priamo pre výrobcu Milovia. Nápadité a "neokukané" vzory zaujmú na prvý pohľad. Robia tak radosť z prebaľovania deťom aj rodičom.

Plienky Milovia patria medzi plienky "všetko v jednom - AIO", čo znamená, že už nepotrebujete žiadne vrchné nepremokavé nohavičky. Plienka má vo vnútri kapsu, do ktorej vložíte savé jadro, v tomto prípade tvorené dvomi vkladacími plienkami z polyesterového mikrofroté. Takto získate kompaktnú plienku, ktorú dieťatku len nasadíte a hotovo. Rovnako ako pri jednorázovej plienke.

Plienka je jednoveľkostná, určená pre deti od cca 3,5 do 16 kg, t.j. od narodenia až po nočník.

Milovia AIO Onesize regulácia veľkosti

Vonkajšia vrstva je z vodeodolného polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL). Tkanina "dýcha" a tým znižuje riziko vzniku zaparenín dieťatka. 

Vnútorná vrstva je z jemného mikrofleecu. Microfleece bezpečne odvedie vlhkosť do vnútra plienky a pritom zostáva na pocit suchý. Sám o sebe vlhkosť neabsorbuje. Aj po mnohých opraniach nestráca tvar a formu, rýchlo schne.

Plienky Milovia sa veľmi dobre prispôsobia vďaka vynikajúcemu strihu a mnohým patentkám. Dieťatko tak nemá objemný zadoček, plienočka je preň pohodlná. Strih dobre sedí rôznym typom postáv. Gumičky okolo nožičiek sú uzatvorené v "tunelíkoch", sú jemné, neotláčajú a spoľahlivo zabraňujú pretekaniu. Širšia, plochá gumička na chrbte neotláča a drží plienku na mieste.

Každá plienka má štítok so zložením a zemou pôvodu (Poľsko). Farby sú stálofarebné. Vzory aj materiály sú vyrábané iba v EU (Poľsko) priamo pre firmu Milovia.

Starostlivosť: pred prvým použitím oprať. Maximálnu savosť plienky dosiahnete po niekoľkých opraniach. Prať na 40°-60°C. Nesušiť v sušičke, nežehliť, nebieliť, nevystavovať tepelným zdrojom, nesušiť na priamom slniečku. 

Pokiaľ použijete krém, masť alebo olej na zadoček, vždy použite separačnú plienku, aby sa predišlo "upchatiu" materiálu Coolmax a následnému pretekaniu. 

POZOR - Výrobca na štítku určuje maximálne otáčky odstreďovania pri praní na 800 otáčok !!!

Milovia AIO Mikroflís

Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies