Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Nom Nom Kids kapsička 200ml

 

Kapsičky, do ktorých môžete opakovane ukladať ovocné a mäsovozeleninové presnidávky, nápoje a akékoľvek ďalšie mixované pochutiny pre vaše deti.4.86 ,- € s dph 5.40 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

Kapsičky Nom Nom Kids sú medzi mamičkami veľmi obľúbené. Sú to kapsičky, do ktorých môžete opakovane ukladať ovocné a mäsovozeleninové presnidávky, nápoje a akékoľvek ďalšie mixované pochutiny pre vaše deti. Sú vhodné najmä na cesty, keď potrebujete, aby sa deti najedli bez zašpinenia. Mimochodom aj doma sa občas môže táto požiadavka vyskytnúť :). U najmenších je to spôsob stolovania, ktorý zvládnu sami. U batoliat je to spôsob stolovania, ktorým sa zvládnu pri troške dobrej vôle nezašpiniť. Pre predškolákov je to vhodná forma jedla na výlety. Na vrchnej strane je závit s viečkom, akonáhle príde čas na desiatu, deti si samé z kapsičky jedlo vysajú :). Prázdny obal opäť zatvoríte a odveziete domov, sú veľmi skladné.

Ľahké vkladanie pokrmov

Kapsičku Nom Nom Kids môžete po jej dlhšej strane otvoriť a jednoducho do nej presnidávku lyžicou vložiť. Možnosť otvoriť kapsičku po jej dlhšej strane je veľmi výhodná, otvor je široký a kapsička sa dá jednoducho plniť jednou rukou. Do jednej kapsičky sa vôjde až 130 ml pokrmu. Kapsička má tiež priehľadné okienko na boku, takže je vidieť, koľko je vo vnútri jedla. 

Jednoduché umývanie a opakované použitie

Vďaka otváraniu z boku sa kapsičky veľmi jednoducho umývajú a sú tak pripravené k ďalšiemu použitiu. Kapsičku otvoríte, prepláchnete, umyjete viečko a necháte uschnúť. Kapsičky Nom Nom Kids sú tiež určené k umývaniu v umývačke, jednoducho ich otvoríte cez niekoľko špajlí v koši umývačky a kapsička sa tak dôkladne umyje a vyschne. 

Vhodné k zmrazovaniu

Kapsičky môžete zamraziť. Pokiaľ potrebujete prebytky jedla zamraziť a uchovať k neskoršej spotrebe, kapsička Nom Nom Kids to zvládne. Pre servírovanie tak môžete obsah ohriať vo vodnom kúpeli. (nie v mikrovlnke).

Zdravotná nazávadnosť a bezpečnosť

Kapsičky Nom Nom Kids neobsahujú ftaláty, BPA ani PVC, sú vyrobené iba z bezpečných materiálou vhodných k prechovávaniu potravín. Zdravotná nezávadnosť bola testovaná podľa platných EU noriem. Viečka sú s otvormi a dostatočne veľké tak, aby nehrozilo prehltnutie alebo dusenie.

Praktický design, kotrý je u detí obľúbený

Na zadnej strane kapsičky je miesto vhodné k popísaniu. Môžete si tak na kapsičku poznačiť dátum plenia, obsah a tiež komu kapsička patrí. design je veselý, farebný, s motívom zvieratiek, jednoducho úplne zapadá do sveta malých detí.

S kapsičkami je dodávaný návod na použitie a údržbe v českom jazyku.

Kapsičky s objemom 130ml:

- rozmery aj s viečkom - 105mm x 160mm

- rozmery iba kapsičky bez viečka - 105mm x 145 mm

Kapsičky Monster s objemom 200ml:

- rozmery s viečkom - 120 mm x 175 mm

- rozmery iba kapsičky bez viečka - 120 mm x 150 mm

Vyrobené v Číne.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies