Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Novorodenecké PUL-ky Bambi Roxy

 

Vrchné nepremokavé nohavičky PUL pre najmenších.13.50 ,- € s dph
Hodnotenie
Pranie: prať max na 40°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Zloženie: Vrchné nohavičky PUL (novorodenecké)na suchý zips sú vyrobené  zo 100 % polyesterového úpletu, laminovaného polyuretánovou / PUL/  vrstvou, ktorá zabezpečí to, že vlhkosť z plienky sa nedostane na odev dieťatka. Sú lemované flísom. Materiál je priedušný, vyrobený v EÚ a certifikovaný pre deti do 3 rokov.

Starostlivosť: Vrchné nohavičky PUL (novorodenecké) je možné prať v práčke pre teplote 40˚ C. Vydržia aj pranie v teplote 60˚ C, môže to mať ale vplyv na ich  životnosť. Nesušiť na výhrevnom telese, v sušičke, ani na priamom slnku. To by mohlo poškodiť impregnáciu materiálu a nohavičky by mohli začať pretekať.

Pri používaní ich často stačí iba opláchnuť pod tečúcou vodou, raz za čas vyprať v práčke a nechať voľne usušiť. Sušenie trvá cca 2 – 3 hodiny.

Použitie: Vrchné nohavičky PUL (novorodenecké) sa zapínajú na suchý zips. Systém zapínania patentiek v pozdĺžnom smere umožňuje prispôsobiť veľkosť plienky pre dieťatko od narodenia do cca.6 – 9 mesiacov (podľa hmotnosti dieťatka). Vrchné PUL nohavičky sa môžu používať so štvorcovou plienkou , úzkou vkladacou plienkou a nohavičkovou plienkou  Bambi Roxy, ale sú do nich vhodné aj plienky iných značiek.

Rozmery: Vrchné nohavičky PUL (novorodenecké) sedia deťom od narodenia do cca. 6 – 9 mesiacov resp. dosiahnutia cca 8 kg hmotnosti dieťatka. Toto kritérium je orientačné a záleží od konštrukcie a stavby tela dieťatka.

Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies