Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

PoPoLiNi UltraFit Interlock Soft Ecru

 

PoPoLiNi UltraFit je jednoveľkostná nohavičková plienka, ktorú môžete používať od narodenia až po nočník (3-15 kg).17.90 ,- € s dph
Nedostupný
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

UltraFit je jednoveľkostná nohavičková plienka, ktorú môžete používať od narodenia až po nočník (3-15 kg). Veľkosť plienočky sa ľahko nastavuje pomocou patentiek (3 veľkosti). Používanie je vďaka suchým zipsom rovnako jednoduché ako pri jednorázových plienkach.

Je to plienka vhodná na deň aj noc.

Špeciálne Velcro suché zipsy sú veľmi odolné voči častému praniu. Elastická gumička okolo nožičiek zabraňuje úniku tekutej dojčenskej stolice.

K plienke patrí extra savá vkladacia plienka. Použijeme ju pre zvýšenie savosti podľa potreby (napríklad počas spánku, alebo keď je dieťatko staršie a veľa pije).

PoPoLiNi plienky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a odolné voči častému praniu. Plienočku tak môžete využiť aj pre ďalšie dieťa.

Materiál Interlock Soft je vysoko savý. No napriek tomu má krátku dobu schnutia. 

Zloženie varianty Interlock: plienka - vrchná vrstva 80% biobavlna, 20% polyester, absorpčné jadro 50% polyester, 50% viskóza, vkladacia plienka - vrchná vrstva 80% biobavlna, 20% polyester, vnútro 50% polyester, 50% viskóza 

Vyrobené v Maďarsku.

Vrchné nohavičky sú potrebné.Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty