Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Probuzení ženské energie

 

Ďalšia úžasná kniha od významnej autorky Mirandy Gray12.50 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie

Túžite naplno prežívať život vášnivej, duchovnej, mocnej, láskyplnej, tvorivej a zmyselnej ženy, ktorou, ako už viete, skutočne ste?

Päťkrát za rok tisíce žien po celom svete nadväzujú medzi sebou spojenie. Prepájajú sa, aby a vydali na cestu ženského liečenia a návratu k svojmu dávno zabudnutému autentickému ženstvu prostredníctvom celosvetového požehnania lona - prebudeniu ženskej energie.

V tejto knihe Miranda Gray rozpráva príbeh celosvetového požehnania lona a dáva odpovede na základné otázky modernej ženy. Prečo je energetické centrum lona zásadné pre spokojnú existenciu a šťastie všetkých žien, bez ohľadu na vek či fyzickú kondíciu. Aký význam má Posvätné ženstvo pre moderné ženy a ako obnovené spojenie s týmto princípom pomôže zbaviť váš život stresu. Ako naplno prijať svoje ženstvo v mužsky orientovanom svete, ktorý neustále odvádza ženy od toho, čo znamená byť skutočne ženou. Súčasťou je dvadsaťosemdenná "cesta vedomého žitia ženy", ktorá slúži ako základný sprievodca po vašej pravej prirodzenosti a ďalej pomáha s liečením a prebudením, ku ktorému dochádza prostredníctvom požehnania lona. 

Kniha je plná objavných momentov, meditácií a cvičení určených všetkým ženám - bez ohľadu na to, či majú alebo nemajú lono či cyklus.

Počet strán: 216 strán

Väzba: brožovaná

Hmotnosť: 350 g

Jazyk: český jazyk

Rok vydania: 2017

Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies