Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Slamienka BIO Hydrolát 200 ml

 

Helichrysum italicum, Smil taliansky7.14 ,- € s dph 10.20 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

Hydrolát - Hydrosól - Kvetová voda je terapeutická aromatická voda, ktorá vzniká pri parnej destilácii rastlín. Neobsahuje žiadne pridané látky, žiadne éterické oleje.

Využitie hydrolátov je široké. Môžete ich použiť pri skrášľujúcich procedúrach, vďaka svojmu pH medzi 5 a 6 je to veľmi vhodné pleťové tonikum. Môžete ho využiť v kuchyni, rovnako aj pri starostlivosti o deti.

Pôsobenie hydrolátov je jemné, no zároveň účinné.

Hydroláty spoločnosti Florihana sú 100% čisté a prírodné bez konzervantov a v bio kvalite.

Hydrolát zo slamienky je považovaný za najlepší prostriedok pre ošetrenie modrín. Rýchlo vstrebáva vonkajšie aj vnútorné hematómy. Vďaka tomu odporúčame po ňom siahnuť pri nastrihnutí hrádze, po zubárskom zákroku alebo po operácii. 

Ako každý hydrolát, aj Slamienka má svoje pôsobenie na psychiku. Podľa Lydie Bosson nám pomáha ukotviť sa v realite a prekonať psychologické zranenia. Pohltí všetky duševné melanchólie, ktoré nám bránia pristupovať k prítomnosti aj budúcnosti s pokojom a sebadôverou. Kúra s týmto hydrolátom sa vynikajúco hodí aj pre toho, kto sa snaží prekonať problematické detstvo. 

Z hľadiska kozmetického, veľmi dobre pôsobí najmä na podráždenú pleť. Podporuje kožnú mikrocirkuláciu, upokojuje pleť so sklonom k začervenaniu. Úžasne pôsobí na pleť so sklonom k zápalom. Je vhodný pri kuperóze a rozšírených žilkách. Výborný telový sprej po opaľovaní.  

Zdroj informácií: web stránky Florihana, Lydie Bosson "Hydrolaterapie"

Krajina pôvodu: Francúzsko
Bio produkt (bio zloženie): 100%
Konzervanty: Bez konzervantov
Spôsob pestovania: Divokorastúce
Spôsob spracovania: Destilácia
Časť rastliny: Kvet

Produkty skladujte v dobre uzavretom pôvodnom obale v chladničke.  Pet obaly sú recyklovateľné.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú prevzaté z aromaterapeutickej literatúry, z overených internetových stránok o aromaterapii, z vedeckých výskumov a od výrobcov. Tento text má informatívny charakter a v žiadnom prípade nepredstavuje lekárske informácie.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies