Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Štartovací balíček NOVORODENEC

 

Tento balíček vám pomôže začať s látkovými plienkami hneď po pôrode.115.00 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Zostavili sme pre vás štartovací balíček, s ktorým môžete začať používať látkové plienky hneď od narodenia vášho dieťatka.

Ako? Jednoducho :)

Bavlnenú plienku poskladáte do novorodeneckého skladu, prípadne môžete použiť aj iný sklad (napr. yofold). Snappi sponka vám sklad dobre zafixuje. Pre zvýšenie savosti môžete pridať ešte jednu štvorcovú plienočku poskladanú na obdĺžnik. Na noc odporúčame pridať miesto nej savú vkladačku z bambusu, prípadne konope. 

Medzi látkovú plienku a zadoček dieťatka vložíte separačku, vďaka nej nemusíte plienku od stolice zapierať. Separačku so stolicou spláchnete, alebo vyhodíte. 

K plnohodnotnému "plienkovaniu" potrebujete ešte vrchné nepremokavé nohavičky. Tie v balíku nenájdete, pretože sme sa rozhodli nechať výber na vás. Zakúpením tohto balíčka získavate 13% zľavu na nákup 3ks ktorýchkoľvek vrchných nohavičiek z nášho e-shopu. Zľavu si môžete uplatniť hneď pri nákupe tak, že si vybrané nohavičky zahrniete do objednávky spolu k štartovaciemu balíčku. A my vám dodatočne upravíme cenu. Alebo si zľavu uplatníte v ďalšom nákupe :)

Štartovací balíček obsahuje:

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies