Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Telový olej Myrta - Pomarančový kvet 145ml

 

Harmonizujúci telový olej s vôňou myrty a pomarančového kvetu.17.50 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

Špeciálna rada telových a masážnych olejov MISTELFORM harmonizuje a pomáha nastoliť duševnú rovnováhu v našom uponáhľanom a často krát veľmi náročnom živote.

Nemecký výrobca Sonett v spolupráci s výskumným centrom Delos vyvinuli špeciálnu produktovú radu, ktorej základom je letné a zimné imelo, t.j. listy a bobule, zrytmizované vo fluidnom oscilátore. Tento proces umožňuje ich senzibilizáciu a neobyčajné spojenie. Takto spracované imelo má harmonizujúci účinok a v masážnom oleji napomáha vytvárať ochranný plášť pre pokožku. Tento zaujímavý a citlivý proces spracovania imela sa opiera o poznatky a učenie rakúskeho vedca Rudolfa Steinera.

Použitie: Olej je dvojzložkový, pred nanesením na pokožku ho pretrepte, nech olej nadobudne krémovú konzistenciu. Ľahučko sa rozotiera a rýchlo vstrebáva takmer ako telové mlieko :)

Zloženie: olivový olej *, výťažok z imela z bobúľ* a listov *, zharmonizované v oscilátore, lanolín, rastlinný alkohol (etanol) *, esenciálne oleje z myrty* a pomarančového kvetu*

* z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva / zber z divoko rastúcich rastlín

INCI: Olea europaea fruit oil*, Viscum album leaf extract*, Viscum album kernel extract*, Lanolin, Alcohol denat.*, Parfum*: Myrtus communis oil (contains Limonene*, Linalool*), citrus aurantium ssp. amara flower oil*(contains Limonene*) 

Vyrobené v Nemecku

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies