Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Zmeny v doručovaní vašich zásielok po 1.4.2020

Milé moje zákazníčky, zákazníci

Vzhľadom na opatrenia nariadené vládou SR v súvislosti s vírusom COVID-19 som vo fungovaní e-shopu pristúpila k nasledovným zmenám:

- spustila som opäť možnosť doručovania cez výdajné miesta Zásielkovne. Otvorených pobočiek výdajných miest pribúda, tak si určite nájdete takú, ktorá vám bude vyhovovať časovo aj umiestnením. Zoznam pobočiek je stále aktualizovaný. Vo všetkých pobočkách je povolená platba len kartou, nie v hotovosti.

- dočasne som zastavila zasielanie prostredníctvom Slovenskej pošty. V snahe odosielať vaše objednávky priebežne, som v týchto dňoch na pošte strávila veľmi veľa času čakaním v dlhých radoch pred poštou. Vzhľadom k tomu, že doručovateľky podľa nového nariadenia zásielky neroznášajú, nechajú vám v schránke len žltý lístok. S ním si potom odstojíte na pošte tiež dosť času, kým sa dostanete na rad. Asi to nie je tak na každej pobočke pošty, no mne sa to stalo na troch :(  Z tohto dôvodu sa mi pobočky Zásielkovne zdajú efektívnejšie. Pokiaľ by ste však z nejakého dôvodu potrebovali poslať zásielku cez poštu, napíšte mi prosím na info@plienkyzbavlnky.sk a dohodneme sa individuálne.

- stále je možné za objednávku zaplatiť cez dobierku, no výhradne len platobnou kartou a nie hotovosťou. Najideálnejše je platiť prevodom alebo kartou online pri realizácii objednávky.

- osobné prevzatie objednaného tovaru u nás v sklade vo FSH v Trenčíne je možné po telefonickom dohovore vopred tak ako doteraz, no je potrebné uhradiť objednávku vopred na účet, alebo online kartou


Všetkým by som chcela zaželať pevné nervy a čo najmenej stresu. Pevne verím, že táto situácia čím skôr pominie, no pokiaľ k tomu príde, užívajte čas s rodinou, pretože na nej záleží najviac. 

Monika

Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies