Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€


Menštruačné kalíšky


Menštruačné kalíšky sú skvelá voľba pre ženy, ktoré sa chcú počas svojich dní cítiť pohodlne, prípadne vykonávať nejakú aktivitu a nebyť pritom nijakým spôsobom obmedzované. Zároveň šetria nielen svou peňaženku, ale aj prírodu. Kalíšky majú skutočne množstvo výhod a pokiaĺ ste ich ešte nevyskúšali, možno je práve teraz tá správna chvíľa, kedy to zmeniť.

Menštruačné kalíšky na Plienkyzbavlnky.sk

V našej bohatej ponuke nájdete menštruačný kalíšok vyrobený z lekárskeho silikónu, čo zaručuje skutočne dlhú životnosť a jednoduché používanie. Využívať ho môžete pri vašom obľúbenom športe, pri kúpaní sa v lete, počas turistiky, alebo pri nočnom spánku. Žiadne vymieňanie použitých vložiek, obáv o ušpinenie oblečenia či vytŕčajúca šnúrka od tampónu z plaviek. Odporúča sa ženám, ktoré majú časté problemy s vaginálnou mykózou , trpia ekzémami a kožnými alergiami. Okrem menštruačných kalíškov u nás nájdete všetko čo potrebujete k ich používaniu.Čistiace prostriedky, ktoré dostatočne vyčistia menštruačný kalíšok a látkové vložky s bambusom, ktoré slúžia ako dodatočná poistka k menštruačným kalíškom.

Vyskúšajte menštruačné kalíšky a uvidíte, že vám uľahčia život a aj počas vašich dní sa nebudete musieť žiadnym spôsobom obmedzovať.