Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Menštruačný pohárik Gaia Cup

 

Menštruačný kalíšok z lekárskeho silikónu. Jednoduché používanie, dlhá životnosť.16.72 ,- € s dph 20.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Menštruačný kalíšok z lekárskeho silikónu. Jednoduché používanie, dlhá životnosť. Pohodlný a spoľahlivý, perfektné riešenie pre všetky druhy športov a voľnočasových aktivít. Ekonomický - odpadá potreba opakovaných nákupov pomôcok dámskej hygieny. Ekologický - nevytvára sa zbytočný odpad hygienických pomôcok na jedno použitie. Priaznivý pre zdravie - nevznikajú alergie, nie sú známe prípady vzniku syndrómu toxického šoku, nespôsobuje zápaly, nevysušuje sliznice, neovplyvňuje vaginálne prostredie.

Šetrí vaše zdravie

Používaním kalíška Gaia Cup uchránite svoje telo od nepriaznivých vplyvov chemických látok, ktoré sa nachádzajú v bežných chlórom bielených vložkách a predovšetkým tampónoch. Gaia Cup nespôsobuje syndróm toxického šoku (TSS) ako tampóny.

Šetrí vaše peniaze

S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť minúť ani korunu za vložky a tampóny. Skúste si spočítať, koľko za vložky či tampóny celkom utratíte za celých tých asi 40 rokov menštruačného cyklu.

Šetrí životné prostredie

S kalíškom Gaia Cup už nikdy nebudete musieť vložky ani tampóny vyhadzovať do odpadkov. Viete si predstaviť, akú veľkú kopu nerozložiteľnej a nerecyklovateľnej buničiny preloženou plastom používaním kalíška Gaia Cup proste nevytvoríte?

Viac informácií

Navštívte web www.gaiacup.cz , kde nájdete skúsenosti žien z viacerých krajín s kalíškom Gaia Cup a ďalšie zaujímavé informácie.

NOVINKA: ku každému kalíšku aj slipová vložka Gaia Pad a vzorka čistiaceho prostriedku Gaia Magic Touch!

Rozmery:

Veľkosť S – pre dievčatá a ženy do 25 rokov, ktoré zatiaľ nerodili

vonkajší priemer 36mm 

dĺžka 55mm 

dĺžka stopky 10mm 

objem 21 ml 

Veľkosť L – pre ženy staršie ako 25 rokov a po pôrode

vonkajší priemer 45mm 

dĺžka 56mm 

dĺžka stopky 10mm 

objem 30 ml

Produkt nemá žiadne hodnotenie.