Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Bambino Mio Miosoft PUL-ky veľ.1

 

Vrchné nohavičky od Bambino Mio v 2 veľkostiach pre celé plienkové obdobie.14.50 ,- € s dph
Hodnotenie
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, nepokladať na zdroje tepla

Vrchné nohavičky od Bambino Mio teraz v 2 veľkostiach pre celé plienkové obdobie. Vďaka svojmu zapínaniu na suchý zips  je práca s nimi veľmi rýchla, jednoduchá a prispôsobí sa každému dieťaťu. Tvar suchého zipsu bráni vytváraniu ostrých rohov a tak chráni pred odrením jemnej detskej pokožky. Vnútorná polyuretánová vrstva prepúšťa menšie molekuly plynov a pár avšak zabraňuje unikaniu tekutín. Dieťa sa tak nezaparí, ale ani neznečistí svoje okolie. Mäkké lemy okolo nožičiek a pása zabraňujú odreniu chúlostivej pokožky bábätka. Elastické manžety okolo nožičiek a pása zabezpečujú priliehavé nastavenie a pomáhajú zabraňovať presakovaniu. 

Pozor - používanie detských krémov a olejčekov znižuje životnosť nepriepustnej vrstvy. 

Veľkosť 1. - do 9 kg

Veľkosť 2. - od 9 kg+

Do nohavičiek stačí len 1 originálna viacvrstvová plienka ONESIZE 

Starostlivosť: prať na 60°C, pri praní nepoužívajte bieliace prostriedky, nežehlite a sušte pri nižších teplotách. Pred praním  navzájom uzavrite suché zipsy.

Zloženie: 100% polyester laminovaný polyuretánom


Spoločnosť Bambino Mio už 20 rokov ponúka rodičom na celom svete veľa krát oceňované prateľné plienky. Bambino Mio sú oficálne najpoužívanejšie značkové plienky vo Veľkej Británii, či výrobcu zaväzuje poskytovať rodičom štýlové, vysoko kvalitné výrobky za prijateľné ceny.

Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies