Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Bamboolik AIO bambus

 

Bambusová plienka AIO všetko v jednom pre deti od 4 do 15 kg.15.10 ,- € s dph 25.20 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Uvažujete nad látkovými plienkami, ale máte obavu, že by to bolo príliš zložité a náročné? Potom je tu pre vás AIO plienka "všetko v jednom", ktorá sa jednoduchosťou používania najviac približuje k plienke jednorázovej. Prebaľovanie s AIO plienkou zvládne skutočne každý.

Vonkajšia vrstva AIO plienky je ušitá z membránového materiálu, polyesteru laminovaného polyuretánom (PUL), na ktorom okrem krásnych vzorov oceníte najmä to, že je vodeodolný a priedušný zároveň.

Vnútorná vrstva AIO plienky je v dvoch variantách: flís odvádza vlhkosť od pokožky vášho dieťatka a poskytuje mu tak príjemný pocit sucha a čistoty, bambusová viskóza oproti tomu zvyšuje savosť plienky. Zvlnené lemovanie na vnútornej vrstve plienky okolo nožičiek bábätka zaistí, že všetky tekutiny zostanú vo vnútri plienky.

AIO plienka sa používa tak že do kapsy (priestoru medzi vonkajšou a vnútornou vrstvou plienky) vložíte odnímateľnú vkladaciu plienku a zaistíte ju patentkou. Vďaka tomu sa vkladacia plienka nikam neposunie a zostane vždy tam, kde má, a to aj pri aktívnych batoľatách. Vkladacia plienka je tvorené niekoľkými vrstvami vysoko savej bambusovej viskózy.

Veľkosť AIO plienky môžete ľahko prispôsobiť veľkosti vášho bábätka za pomoci štyroch radov patentiek na prednej strane plienky a suchých zipsov vysokej kvality, takže plienka bude vášmu dieťatku vždy sedieť na milimetre presne.

Pred prvým použitím výrobca odporúča 2-3x vyprať vkladaciu plienku, aby ste dosiahli maximálnu savosť už pri prvom použití. Povrch vkladacích plienok sa po vypratí trochu zmení, ale svoju hebkosť na dotyk si zachová.

Pokiaľ potrebujete zvýšiť savosť AIO plienky, jednoducho pridajte do vnútornej kapsy akúkoľvek ďalšiu savú vrstvu. Ideálne krátku vkladaciu plienku alebo batoľaciu vkladaciu plienku. Samozrejme môžete však použiť aj iné typy vkladacích plienok.

Zloženie: 

Dotyková vrstva a vnútorná plienka - 65% bambusová viskóza, 28% bavlna, 7%elastan.

Nepremokavá vrstva - 100% polyester laminovaný polyuretánom (PUL)


Produkt nemá žiadne hodnotenie.