Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Bamboolik kapsová plienka DUO

 

Kapsová plienka s vkladacou plienkou patrí medzi najjednoduchšie plienky na trhu.28.50 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Jednoveľkostná plienka Bamboolik je určená pre celé plienkové obdobie (cca 3,5 - 15 kg). Na prednej časti plienky sú štyri rady patentiek, vďaka ktorým si prispôsobíte veľkosť podľa aktuálnych proporcií dieťatka.

Táto plienky má vynikajúci strih. Dvojité lemovanie okolo nožičiek zaistí spoľahlivosť tejto plienky. Nič okolo nožičiek neprejde.

Dotyková vrstva kapsy je z bambusového froté, ktoré má skvelú okamžitú nasiakavosť. Poradí si teda aj s veľkým množstvom moču, čo je najmä u chlapcov veľká pomoc (chlapci často na rozdiel od dievčat naraz vycikajú veľké množstvo) 

Pokojne môžete túto plienku použiť aj v noci. Pri starších deťoch bude ale potrebné plienky dovypchať ďalšou savou vrstvou.

Vkladacia plienka je tvarovaná a má jednu stranu Stay-Dry a druhú bambusovú. Pokiaľ budete chcieť dieťatku dopriať pocit sucha, nevkladajte vkladaciu plienku do kapsy plieny, ale pripnite ju tak, aby bola položená na kapse (vrstvou Stay-Dry k pokožke dieťatka).

Plienka Bamboolik rýchlo schne. Vkladaciu plienku môžete sušiť aj v sušičke, no kapsu kvôli PUL materiálu nie. Tá ale uschne veľmi rýchlo aj tak :)Plienková kapsa: 

Vnútorná vrstva: 85% bambusová viskóza, 15% polyester

Vonkajšia vrstva: 100% laminovaný polyester

Vkladacia plienka:

Prvá vrstva: 80% bambusová viskóza, 20% polyester

Ostatné vrstvy: 100% polyester

Táto plienka bola vyrobená českou firmou v Českej republike, z českých, poprípade európskych materiálov. 

Produkt nemá žiadne hodnotenie.