Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Deky pre novorodencov


Deky pre novorodencov sú neoddeliteľnou súčasťou sveta rodičovstva. Ich univerzálne využitie je skutočne na nezaplatenie. Deka totiž neslúži len na prikrytie dieťaťa, ale tiež ako zavinovačka a občas dokonca aj ako prebaľovacia podložka. V jej využití pre novorodencov sa skutočne medze nekladú. Napokon, sú tu pre vás na to, aby poslúžili.

Deky pre novorodencov na plienkyzbavlnky.sk

Hebká na dotyk, to je prvé, čo nám napadne, ak hľadáme deky pre novorodencov. Jemná pokožka bábätka si vyžaduje špeciálnu pozornosť, a preto sme pri hľadaní tej najlepšej ponuky pre novopečených rodičov vyberali skutočne dôsledne. A našli sme! Deky pre novorodencov, ktoré sú skutočne jemné a nežné. Zároveň sa od nej očakáva, že dokáže vytvoriť príjemné teplo, v ktorom sa bude bábätko cítiť blažene. Musí byť zároveň vzdušná a ľahká. Toto všetko dokážu deky pre novorodencov z našej ponuky.

Okrem toho, že sú z prírodných materiálov, nezaostávajú ani za trendami, ktoré momentálne vládnu vo svete mamičiek. Nielenže bude bábätko obklopené teplou prikrývkou z mäkkého materiálu, ale spokojná bude aj mamička so zmyslom pre detail.

viac variánt
T-tomi prebaľovacia podložka

T-tomi prebaľovacia podložka

15.90,-€ s dph
detail produktu
viac variánt
Merino deka Disana

Merino deka Disana

41.90,-€ s dph
detail produktu