Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Doodush vrchné PUL nohavičky NB

 

Vrchné nepremokavé nohavičky pre novorodeniatka17.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, nepokladať na zdroje tepla

Vrchné nepremokavé nohavičky Doodush sú ušité z najkvalitnejších certifikovaných poľských materiálov. Novorodenecké nohavičky výborne fungujú od prvých dní a zvyčajne vydržia pár mesiacov. Veľkosť pre novorodencov (NB) je vhodná pre deti od cca 3,5 kg do 6,5 kg

V oblasti pupku majú výrez, takže nemusíte mať obavu používať nohavičky aj v prípade, že pupočníkový pahýlik ešte neodpadol.     

Nohavičky sú z mäkkého a pružného PUL materiálu, ktorý neprepúšťa vodu, avšak umožňuje priechod častíc vodnej pary, teda sú paropriepustné. Minimalizuje sa tak riziko vzniku zaparenín. Na vnútornej strane nohavičiek sú tzv. záklapky, ktoré udržia absorpčné jadro na mieste za predpokladu, že použijete úzku vkladaciu plienku. Pri novorodencoch však odporúčam používať poskladané štvorcové plienky do nohavičkového skladu, prípadne nohavičkové plienky novorodeneckej veľkosti. Zamedzíte tak prípadnému úniku tekutej novorodeneckej stolice. 

Systém patentiek umožňuje prispôsobiť veľkosť nohavičiek potrebám dieťatka. Elastické gumičky okolo nožičiek zabraňujú presakovaniu a elastický pás pomáha správne priľnúť k pokožke dieťatka. 

Zloženie: 100% polyester s polyuretánovým záterom, záklapky - 100% polyesterový flís

Veľkosť: newborn (NB) 3,5 kg - 6,5 kg

Starostlivosť: prať na 60°C, nebieliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke, nepoužívať aviváž, nepokladať na zdroje tepla (radiátor a pod.)

Navrhnuté a ušité v Poľsku.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty