Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Feminna - intímny mycí olej 100ml

 

Olej pre intímnu hygienu ženy, harmonizáciu menštruačného cyklu a pre obdobie klimaktéria.7.40 ,- € s dph 9.90 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

Olej pre intímnu hygienu ženy, harmonizáciu menštruačného cyklu a pre obdobie klimaktéria. Rebríčková silica pôsobí harmonizujúco najmä na ženskú energiu. Olej umýva, jemne ošetruje a udržuje ochranný plášť pokožky a sliznice. Zkľudňuje napätie v podbrušku, pôsobí ľahko afrodiziakálne.

Zloženie:

Ylang-ylangová silica, Sójový olej, Rebríčková silica, Emulgátor z olivového oleja, Citrónová silica

Použitie:

Pol čajovej lyžičky oleja naneste na vlhkú pokožku podbruška, bokov a zadočku a krúživými pohybmi masírujte. Naneste tiež na sliznice intímnych miest. Pokiaľ necháte tento olej 5 minút pôsobiť, Vaše telo využije blahodárne účinky rebríčka lepšie. Po umytí opláchnite.

Cestovné balenie Feminny vytvoríte tak, že do 30ml fľaštičky so sprejom (zakúpite aj na našom e-shope) nalejete lyžičku Feminny a doplníte prevarenou vodou. Vzniknutou emulziou navlhčíte obrúsok (napr. Perlička, ktorý tiež zakúpite u nás), otriete potrebné miesta a obrúsok vyhodíte. Obrúsok Perlička je biologicky rozložiteľný.

Emulziu je treba vždy pred použitím pretrepať a spotrebovať najlepšie do 24 hodín.

Mycí olej Feminna je možné použiť aj ako masážny olej na celé telo.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty