Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

GaGa´s tréningové nohavičky

 

Tréningové bambusové nohavičky sú výborným riešením pri prechode z plienok na nočník.14.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 40°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Tréningové bambusové nohavičky sú výborným riešením pri prechode z plienok na nočník. Ich výhodou je možnosť stiahnuť si nohavičky pred vykonaním potreby, dieťa tak získava pocit, že je už "veľké" a nenosí plienky, ale nohavičky, podobne ako dospelí. Pri prípadnej nehode sú praktické postranné patentky, ktoré umožnia pohodlné vyzlečenie plienky.

Tréningové nohavičky GaGa sú jednoveľkostné (ekonomické), pomocou patentiek je možné nastaviť požadovanú veľkosť na dĺžku sedu aj v páse.

Vonkajšia nepremokavá vrstva z PUL zabráni prenikaniu vlhkosti von. Savá vrstva je zložená z mikrovlákna a vnútorná vrstva, ktorá sa dotýka pokožky dieťatka je z jemného bambusového froté.

Nohavičky sú navrhnuté tak, aby umožnili dieťaťu cítiť vlhkosť a zároveň zabránili pretečeniu malej nehody. Neslúžia ako plnohodnotná nohavičková plienka a pri ponechaní mokrej plienky dlhšiu dobu môže dôjsť k pretekaniu.

Vhodné od 10 kg - 18 kg.

Doba schnutia cca 19 hodín.

GaGa´s plienky sú česká značka. Plienky navrhujú s pomocou mamičiek, ktoré navrhnuté plienky a vyrobené prototypy testujú a upravujú do finálnej podoby. Samotné šitie prebieha v zmluvnej továrni v Honkongu v Číne. Plienky majú atesty pre deti do 3 rokov a sú testované priamo továrňou a samozrejme aj v certifikačnom centre v Českej republike. 

Produkt nemá žiadne hodnotenie.