Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Haipa-daipa PUL-ky S (3-7 kg)

 

Vrchné nepremokavé nohavičky Haipa-daipa lemované mikrofleecom.14.50 ,- € s dph
Hodnotenie
Pranie: prať max na 40°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Nepremokavé, ale priedušné vrchné plienkové nohavičky lemované jemným microfleecom. Zapínajú sa na plastové patentky a sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné použiť na viac druhov látkových plienok.

Nohavičky sa zapínajú nielen v páse, ale aj okolo nožičiek, aby bolo možné upraviť veľkosť tak, aby dobre sedeli a nepretekali.

Veľkosť: S (3-7kg), M (6-10 kg), (9-15 kg), XL (12-18 kg)

Zloženie: 100% PUL, PUL je pružná látka polaminovaná tenkou vrstvou polyuretanu, ktorý je priedušný, ale nepremokavý. Vďaka týmto vlastnostiam je PUL jedinečným materiálom vhodným na výrobu vrchných nohavičiek. PUL, ktorý používa Haipa-daipa je navyše tenký, pružný a ľahký a bez problémov vydrží minimálne 250 opraní.

V miestach, kde sa nohavičky dotýkajú detskej pokožky, je lemovanie z mäkkého microfleecu (100% polyester). Fleece tiež pôsobí ako ďalšia nepremokavá vrstva.

Výrobca neodporúča prať nohavičky v pracích prostriedkoch s obsahom mydlových orechov, v mydlovom slize a iných prostriedkoch s obsahom mydla. Tieto prostriedky môžu spôsobiť pretekanie fleecu okolo nožičiek,alebo poničenie PUL vrstvy.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies