Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

HappyBear mikrovláknový booster sada 4 ks

 

Sada mikrovlákových vkladacích plienok10.99 ,- € s dph
Na objednávku
Hodnotenie (0)

Boostery z mikrovlákna HappyBear dokážu absorbovať približne 150 ml vlhkosti, čo je viac ako väčšina boostrov iných značiek.

Z hľadiska savosti postačuje jedna vkladačka pre novorodeniatko. S rastom dieťatka budete potrebovať pridať bambusovú alebo konopnú vkadaciu plienku. Pri kombinovaní rôznych typov vkladačiek odporúčame mikrovláknovú položiť navrch, pretože saje rýchlejšie ako iné materiály. Treba ju vložiť do vnútra kapsovej plienky, alebo dať medzi pokožku dieťatka a mikrovláknovú vkladačku separačnú plienku. Neumiestňujte booster z mikrovlákna priamo na zadoček dieťatka, môže vysušovať pokožku.

Zloženie: 100% polyester

Rozmer: 35 x 13 cm

HappyBear Diapers je holandská spoločnosť vyrábajúca látkové plienky a prateľné doplnky k prebaľovaniu. Všetky produkty (pri plienkach aj patentky) sú testované na škodliviny a sú vhodné pred deti od narodenia. Časť produkcie je vyrobená v Holandsku, časť v Číne v certifikovanej partnerskej dielni, ktorá má dobré pracovné podmienky a zamestnanci dostávajú spravodlivú mzdu. Nakoľko ich zámerom je vyrábať všetko lokálne, postupne presúvajú celú produkciu do Holandska do chránených dielní.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty