Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

HappyBear plienky na plávanie

 

Pohodlné a praktické plienky na plávanie14.99 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 40°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke

Plavecké plienky od HappyBear sú výbornou náhradou bežných jednorazových plaveckých plienok. Sú kompaktné, ľahké a majú nastaviteľnú veľkosť. 

Deň pri bazéne, pri mori, na dovolenke alebo len tak na záhrade? Potrebujete iba jednu plaveckú plienku! Plavecká plienka HappyBear je nastaviteľná v 3 veľkostiach vďaka praktickým patentkám na prednej strane. Rovnakú plaveckú plienku môžete používať od narodenia až do veku približne 3 rokov vášho dieťaťa.

Dbajte na to, aby plienka na plávanie tesne priliehala k nožičkám a brušku, aby z nej nemohla vytiecť stolica. Moč sa do vody dostane vždy, či už použijete prateľné plávacie plienky, alebo jednorazové. Pod plávaciu plienku HappyBear nie je potrebná jednorazová plavecká plienka!

Zloženie: Vrchná vrstva - 100% polyester

Dotyková vrstva - 100% polar fleece (polyester)

HappyBear Diapers je holandská spoločnosť vyrábajúca látkové plienky a prateľné doplnky k prebaľovaniu. Všetky produkty (pri plienkach aj patentky) sú testované na škodliviny a sú vhodné pred deti od narodenia. Časť produkcie je vyrobená v Holandsku, časť v Číne v certifikovanej partnerskej dielni, ktorá má dobré pracovné podmienky a zamestnanci dostávajú spravodlivú mzdu. Nakoľko ich zámerom je vyrábať všetko lokálne, postupne presúvajú celú produkciu do Holandska do chránených dielní.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.