Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

HappyBear vrchné PUL OS patentky

 

Nepremokavé PUL nohavičky pre celé obdobie plienkovania15.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Nepremokavé vrchné nohavičky HappyBear sú vhodné pre celé obdobie plienkovania, cca od 4 do 15 kg. Vďaka patentkám na prednej strane si prispôsobíte veľkosť podľa aktuálnych proporcií dieťatka.

Okolo nožičiek sú dvojité krídelká, ktoré zabraňujú nechcenému úniku z plienky. Dôležité je, aby nohavičky priliehali k nohám a trupu a aby savé jadro nevykúkalo spod nohavičiek. Zároveň však nesmú byť príliš tesné, medzi bruškom a nohavičkami nechajte priestor tak na dva prsty.

PUL nohavičky môžete použiť spolu s nohavičkovou plienkou Happybear, prefoldom, vkladacou plienkou, či poskladanou štvorcovou plienkou. 

Zloženie: 100% polyester laminovaný PUL

Starostlivosť: prať na 40°-60°C, nesušiť v sušičke, aby nedošlo k porušeniu laminácie, nebieliť, nežehliť, nepoužívať aviváž

HappyBear Diapers je holandská spoločnosť vyrábajúca látkové plienky a prateľné doplnky k prebaľovaniu. Všetky produkty (pri plienkach aj patentky) sú testované na škodliviny a sú vhodné pred deti od narodenia. Časť produkcie je vyrobená v Holandsku, časť v Číne v certifikovanej partnerskej dielni, ktorá má dobré pracovné podmienky a zamestnanci dostávajú spravodlivú mzdu. Nakoľko ich zámerom je vyrábať všetko lokálne, postupne presúvajú celú produkciu do Holandska do chránených dielní.


Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty