Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

HappyBear vrchné PUL OS patentky

 

Nepremokavé PUL nohavičky pre celé obdobie plienkovania14.99 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Nepremokavé vrchné nohavičky HappyBear sú vhodné pre celé obdobie plienkovania, cca od 4 do 15 kg. Vďaka patentkám na prednej strane si prispôsobíte veľkosť podľa aktuálnych proporcií dieťatka.

Okolo nožičiek sú dvojité krídelká, ktoré zabraňujú nechcenému úniku z plienky. Dôležité je, aby nohavičky priliehali k nohám a trupu a aby savé jadro nevykúkalo spod nohavičiek. Zároveň však nesmú byť príliš tesné, medzi bruškom a nohavičkami nechajte priestor tak na dva prsty.

PUL nohavičky môžete použiť spolu s nohavičkovou plienkou Happybear, prefoldom, vkladacou plienkou, či poskladanou štvorcovou plienkou. 

Zloženie: 100% polyester laminovaný PUL

Starostlivosť: prať na 40°-60°C, nesušiť v sušičke, aby nedošlo k porušeniu laminácie, nebieliť, nežehliť, nepoužívať aviváž

HappyBear Diapers je holandská spoločnosť vyrábajúca látkové plienky a prateľné doplnky k prebaľovaniu. Všetky produkty (pri plienkach aj patentky) sú testované na škodliviny a sú vhodné pred deti od narodenia. Časť produkcie je vyrobená v Holandsku, časť v Číne v certifikovanej partnerskej dielni, ktorá má dobré pracovné podmienky a zamestnanci dostávajú spravodlivú mzdu. Nakoľko ich zámerom je vyrábať všetko lokálne, postupne presúvajú celú produkciu do Holandska do chránených dielní.


Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty
Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies