Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Látkové slipové vložky z biobavlny sada 3ks

 

Látkové vložky ako alternatíva k jednorazovým vložkám.14.50 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Viete koľko priemerná žena vyprodukuje za svoj plodný život ťažko rozložiteľného odpadu v podobe jednorazových menštruačných pomôcok? Je to takmer 150 kg.

Tak ako riešime látkové plienky u našich najmenších, určite stojí za úvahu poriešiť ekologickú prateľnú variantu aj našich ženských hygienických potrieb.

Prečo?

  • látkové vložky sú vďaka použitej bio bavlne veľmi príjemné. Bio bavlna má certifikát GOTS, ktorý je zárukou vysokej kvality a vysokej etiky pri spracovaní bavlny.
  • látkové vložky sú priedušnejšie ako vložky jednorazové. Preto sú viac než vhodnou alternatívou pre ženy, ktoré trpia gynekologickými zápalmi a podobnými nepríjemnosťami.
  • tenučké, napriek tomu veľmi dobre savé
  • vložky Bamboolik majú dobre sediaci strih. Nie sú vystrihnuté z jedného kusu spolu s krídelkami, ako väčšina látkových vložiek, ktoré sú na trhu. Krídelká sú na nich našité a oddelené lemovkou, čo znamená, že po nich nič nesteká. A vložky sa nikde neposúvajú, držia presne tam, kde majú.

Kedy je slipová vložka vhodná?

  • počas slabších dní menštruácie (pre bežné dni menštruácie odporúčame dennú vložku)
  • je to výborná poistka k menštruačnému kalíšku alebo iným " vnútorným" menštruačným pomôckam. Alebo ako poistka pri ľahkej stresovej inkontinencii.
  • ako pomôcka dennej potreby, pokiaľ používate vložky ako prevenciu proti zápalom. V takomto prípade sú látkové vložky tá najlepšia voľba, pretože sú bez parfemácie a sú priedušné. Pri opakujúcich zápaloch je možnou príčinou práve používanie jednorazových parfémovaných vložiek.

Zloženie: savé vrstvy: 100% biobavlna, spodná vrstva + krídelká: 100% polyester

Balenie: 3 ks

Rozmer:

Starostlivosť: perte na 60°C, nebieliž, nesušiť v sušičke, nežehliť

Vyrobené v ČR.
Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty