Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Majab novorodenecké PUL (super air)

 

Novorodenecké vrchné nohavičky na látkové plienky - super priedušné14.50 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, nepokladať na zdroje tepla

Vrchné nohavičky na látkové plienky pre najmenšie detičky. Sú nepremokavé a zároveň priedušné - tieto sú superpriedušné (super air PUL).

Nohavičky sú olemované lemovacou gumičkou, ktorá je jemná a tenká. Veľkosť nohavičiek sa upravuje podľa hmotnosti a vzrastu dieťatka. Suchým zipsom regulujete obvod a zmenšovacími patentkami v prednej časti nohavičiek zase dĺžku sedu.

Prednosti novorodeneckých nohavičiek: využijete ich u menších bábätiek, cca od 2,5 kg do asi 5 kg, ale veľmi záleží od proporcií. Pekne sedia na novorodenecké nohavičkové plienky, na sklady z viacvrstvových plienok aj na štvorcové plienky a sklady z nich. Pokiaľ sa vám narodí bábo viac než 3,8kg, budú mu len chvíľku a rýchlo z nich vyrastie. Ale pokiaľ bude menšie, najmä dievčatko, využijete ich.

Vhodné pre deti od 2,5 kg až do 5-6 kg (záleží od proporcií). Suché zipsy je možné prelepiť cez seba, tým ešte lepšie môžete regulovať obvod okolo bruška.

Strih veľmi dobre sedí, je overený mnohými zákazníkmi. Nohavičky majú krídelká (dvojité gumičky), ktoré zachytia mnohé nehody. Majú jemné riasenie na chrbátiku a tým ešte lepšie sedia. Lemovacia gumička neškrtí stehienka a ani v páse. Majú tiež protikusy suchých zipsov v rovnakej veľkosti, vďaka čomu sa na nich nič v práčke nenalepí. 

Materiál:

100% polyester s polyuretánovým záterom s vysokou priedušnosťou.

Pozor - PUL je natoľko priedušný, že pri veľkom namočení vo vnútri plienky môže byť zadoček dieťatka v týchto vrchných nohavičkách na dotyk pocitovo vlhký. Preto pri použití týchto vrchných nohavičiek odporúčame častejšie prebaľovanie, prípadne použiť savejšiu vkladaciu plienku. Nie sú vhodné na nočné balenie alebo dlhé cestovanie v autosedačke (jednostranné zaťaženie), mohli by prevlhať. Tento PUL je najviac podobný flísovým alebo vlneným vrchným nohavičkám - má svoje veľké benefity, ale tiež drobné obmedzenia.

Všetky materiály sú vhodné pre deti do 3 rokov.

Vyrobené v ČR.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty