Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Medvídek – olej na umývanie zadočkov 200ml

 

100% prírodný olej na umývanie detských zadočkov16.90 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

100% prírodný olej na prípravu umývacej emulzie

Hydrofiný olej pre prípravu umývacej emulzie. Medvídek spoločne s obrúskami Perlička sú prírodnou, zdravou a nedráždivou variantou k vlhčeným, navoňaným, konzervačnými látkami napusteným obrúskom, ktoré sa dnes bežne používajú. Medvídek je prírodný mycí olej s ochrannými účinkami, s Medvídkom bude pokožka zadočka lepšie odolávať vlhkému prostrediu, pretože obsiahnuté rastlinné oleje zachovávajú a posilňujú jej prirodzený ochranný lipidový plášť.

Zloženie:

Sójový olej, Silica levandule mailette BIO, Silica lavandin, Sezamový olej BIO LZS, Olej z kukuričných klíčkov BIO LZS, Mandľový olej LZS, Emulgátor z olivového oleja

Použitie:

Do 30ml fľaštičky so sprejom (zakúpite aj v našom e-shope) s prevarenou vodou pridajte 1 lyžičku Medvídka. Pred použitím vždy pretrepte. Praktické balenie vo fľaštičke so sprejom je pohodlné ako doma, tak na cestách. Emulziu je tiež možné pripraviť do misky a ponechať ju celý deň na prebaľovacom stole k rýchlemu použitiu. Obrúsok navlhčite emulziou a očistite zadoček. Roztok je tiež možné nastriekať priamo na čistené miesto a to potom otrieť obrúskom. K čisteniu je možné používať suché obrúsky Perlička, plienku alebo žinku. Perličku je možné opakovane prať v práčke a je v prírode úplne rozložiteľná. Emulziu môžete využiť aj na zašpinené rúčky, či pusinku.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty