Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Miminka v bezpečí

 

"Budoucnost Země máme ve svých rukou. Rozhodne o ní to, jak budeme zacházet se sebou samými a se svými dětmi.“ Svojim spôsobom nekompromisná a radikálna kniha nás zasiahne na mnohých citlivých miestach.10.90 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

"Budoucnost Země máme ve svých rukou. Rozhodne o ní to, jak budeme zacházet se sebou samými a se svými dětmi.“

Svojim spôsobom nekompromisná a radikálna kniha nás zasiahne na mnohých citlivých miestach. Pokiaľ ale budeme slová autorky vnímať s otvorenou mysľou a srdcom, čoskoro pochopíme, že táto vyhranenosť je opodstatnená. Ako Julia Dibbernová sama píše, umiernenej literatúry je na trhu dostatok. A tak nás v kapitolách o pôrode, bondingu, dojčení, spánku, nosení, plienkach a plači sprevádza príbehmi, ktoré prežila ona sama aj jej priateľky, a popisuje svoju premenu z bežnej konzumnej ženy do zástankyne prístupu prirodzeného rodičovstva.

Autorka nastoluje otázky a vyzýva ku zmene myslenia. Ukazuje, ako komplexný je náš spoločný život a odhaľuje súvislosti medzi tým, čo na nás pôsobí v rannom detstve a problémami v našej spoločnosti. Ako drobné detaily a maličkosti ovplyvňujú naše neskoršie myslenie, konanie a bytie.

Julia Dibbernová (1971) vyštudovala stavebníctvo a architektúru. Pustila sa do rôznych pracovných aktivít – pracovala ako prekladateľka aj ako inžinierka v jednom medzinárodnom koncerne. Dnes podniká ako autorka a nakladateľka a pracuje na ďalších knižných projektoch. Stredom jej záujmu je predovšetkým globálny dopad vnútorného rodinného správania. Zasadzuje sa o to, aby sa jej „realistické utópie“ stali budúcnosťou, ktorú sa oplatí žiť. Žije s rodinnou v blízkosti Hamburgu.

Podrobnosti

  • Počet strán: 224 strán
  • Väzba: brožovaná väzba
  • Rozmer: 130×200 mm
  • Hmotnosť: 270 g
  • Jazyk: český jazyk
  • ISBN: 9788074360466
  • Dátum vydania: 28.4.2014

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies