Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

PUPPI "Cuddly&Snuggly SIO vklad L

 

Vkladacia plienka do systému PUPPI SIO veľkosť L7.20 ,- € s dph
Skladom
Hodnotenie (0)

Vkladacia plienka PUPPI "Cuddly&Snuggly" veľkosť L sa skladá zo 4 vrstiev veľmi savej a mäkkej bavlny. 

Výborne sa hodí pre väčšie deti v kombinácii s vkladacími plienkami PUPPI "Cuddly&Snuggly" S alebo M (prípadne pre veľkú záťaž aj oboje). Má dve patentky, každú na inom konci, ktorými sa pripína k inej vkladacej plienke, alebo do vrchných merino nohavičiek PUPPI OS alebo OS +. 

Vo všetkých vkladacích plienkach je logo PUPPI našité na spodnej časti vkladačky, aby nedráždila jemnú detskú pokožku. 

SIO systém PUPPI sa skladá z vrchných vlnených nohavičiek a vkladacích plienok veľkosti S, M a L, ktoré sa dajú ľahko nacvaknúť do nohavičiek. Vkladacie plienky môžete ľubovoľne kombinovať podľa potreby. 

Systém PUPPI SIO je skvelý pre začínajúce "látkarky", pre oteckov, či babičky, pretože je veľmi jednoduchý na používanie. Nacvaknutá vkladacia plienka sa neposúva a nevypadáva, po použití sa jednoducho vycvakne. 

Vkladacie plienky z biobavlny po častom praní môžu stvrdnúť. Občasné sušenie v bubnovej sušičke im vráti jemnosť a mäkkosť.

Možné kombinácie vkladov SIO:

  • jedna vkladacia plienka veľkosť M (dlhá 33 cm) na každodenné použitie spolu s vlniakmi PUPPI SIO alebo jedna vkladacia plienka veľkosť L (dlhá 35 cm) spolu s vlniakmi OS alebo OS +
  • vkladacia plienka vo veľkosti M alebo L nacvaknutá spolu s veľkosťou S (dlhá 29 cm) pre väčšiu záťaž počas prechádzok, alebo počas obedného spánku (používa sa spolu s vlniakmi OS alebo OS +)

Zloženie: 100% organická bavlna

Veľkosť: L

Rozmery dĺžka: 34 cm šírka: 10,5 cm v strede, 13 cm na koncoch

Starostlivosť: prať na 60°C, možno sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Pred prvým použitím vyperte, pre lepšiu nasiakavosť aspoň trikrát operte, maximálnu savosť nadobudne po 6-8 cykloch prania.

Vyrobené v PoľskuProdukt nemá žiadne hodnotenie.