Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

PUPPI merino vlniaky MINI OS patentky

 

Jemnučké vrchné merino nohavičky na patentky24.95 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Mini One Size sú vrchné nohavičky pre obdobie medzi nohavičkami Newborn a One Size.

Vrchné nohavičky PUPPI sú ušité z dvoch vrstiev mimoriadne mäkkého a tenkého flanelu z merino vlny.

Farebné patentky a ozdobné prešívanie robia z týchto nohavičiek zaujímavý a štýlový kúsok. Gumičky okolo nožičiek sú mäkké a veľmi pružné, vďaka čomu sa strih plienky prispôsobí prakticky každému dieťaťu. Vlna je vynikajúca tkanina na látkové plienky. Je priedušná, reguluje teplotu (ideálna pre chladné aj horúce dni), je jemná a prirodzene antibakteriálna. Lanolín štiepi moč na soli a vodu, takže nie je potrebné vlniaky prať tak často ako PUL nohavičky. Po použití ich len prevesíte a necháte vysušiť. Pokiaľ sú však znečistené stolicou, alebo začnú po čase prevlhať, je potrebné ich oprať a impregnovať lanolínom. Po impregnácii lanolínom vlniaky dobre držia vlhkosť vo vnútri.

Merino vlniačiky PUPPI sú štíhle, možno na prvý pohľad sa budú zdať malé. Ale úplne natiahnuté nohavičky dobre sedia deťom do 9,5 kg. Sú pomerne úzke, takže pre tých, ktorí potrebujú na noc viac vrstiev nebudú Mini OS najlepšie nočné riešenie. V takom prípade odporúčame vlniaky vo veľkosti "One-Size", ktoré sú širšie. 

Ak používate MINI OS vlniačiky pre deti mladšie ako 4 mesiace, odporúčame použiť spolu so štvorcovou plienkou poskladanou do nohavičkového skladu (možností skladania je niekoľko) alebo nohavičkovou plienkou. Novorodeniatka majú prvé mesiace riedku ("mliečnu") stolicu, ktorá by pri použití len úzkych vkladačiek mohla  pretiecť.  

Pokiaľ vlniaky MINI OS používate pre detičky staršie ako 4 mesiace, odporúčame ich použiť spolu s Puppi bambusový vklad Quick and easy alebo PUPPI konope/bambus alebo PUPPI dlhý vklad z biobavlny a ďalšie podobné vkladacie plienky :)

Prečo PUPPI?

  • 100% merino vlna
  • vlna vyrobená a ušitá v Poľsku
  • vlna je odolná proti žmolkovaniu
  • ručne ušité
  • pre deti 4,5-9,5 kg
  • vyžaduje impregnáciu lanolínom

Každé merino vlniaky posielame aj s presným návodom na pranie a impregnáciu.

Zloženie: 100% merino vlna

Veľkosť: NMini One Size (4,5 - 9,5 kg)

Starostlivosť: ručné pranie v prostriedku na vlnu, po každom použití nechať prevetrať a presušiť, pred prvým použitím impregnujte lanolínom

Vyrobené v Poľsku


Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty