Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

PUPPI merino vlniaky OS suchý zips

 

Úžasne jemné a 100% priedušné nepremokavé vrchné nohavičky z merino vlny na suchý zips.27.95 ,- € s dph
Hodnotenie (0)

Jednoveľkostné ( 6-15 kg) vrchné nepremokavé nohavičky sú ušité z dvoch vrstiev mimoriadne mäkkej a tenkej merino vlny. 

Farebné patentky a ozdobné prešívanie robia z týchto nohavičiek zaujímavý a štýlový kúsok. Gumičky okolo nožičiek sú mäkké a veľmi pružné, vďaka čomu sa strih plienky prispôsobí takmer každému dieťatku.

Vlna je vynikajúca tkanina na látkové plienky. Je priedušná, reguluje teplotu (ideálna pre chladné aj horúce dni), je jemná a prirodzene antibakteriálna. Lanolín štiepi moč na soli a vodu, takže nie je potrebné vlniaky prať tak často ako PUL nohavičky. Po použití ich len prevesíte a necháte vysušiť. Pokiaľ sú však znečistené stolicou, alebo začnú po čase prevlhať, je potrebné ich oprať a impregnovať lanolínom. Po impregnácii lanolínom vlniaky dobre držia vlhkosť vo vnútri.

Vlniačiky vďaka jemnej vlne pôsobia menšie, ale úplne natiahnuté sú rovnaké ako iné vrchné nohavičky One Size. Sú pomerne úzke, takže pokiaľ potrebujete napríklad na noc použiť viac vkladačiek, alebo nohavičkovú plienku, odporúčame použiť väčšie vrchné nohavičky PUPPI OS plus, ktoré sú širšie. 

Vlniaky v kombinácii s úzkymi vkladačkami sú štíhle, netvoria taký veľký zadoček.

Vlniaky je možné použiť v kombinácii s ľubovoľnými vkladacími plienkami a prefoldami. Prípadne s nohavičkovými plienkami určenými pre deti do 8 kg.

  • 100% merino vlna
  • vlna vyrobená a ušitá v Poľsku
  • vlna je odolná proti žmolkovaniu
  • ručne ušité
  • pre deti 6-15 kg
  • vyžaduje impregnáciu lanolínom

Každé merino vlniaky posielame aj s presným návodom na pranie a impregnáciu.

Zloženie: 100% merino vlna

Veľkosť: One Size (6-15 kg)

Starostlivosť: ručné pranie v prostriedku na vlnu, po každom použití nechať prevetrať a presušiť, pred prvým použitím impregnujte lanolínom

Vyrobené v Poľsku


Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty