Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

PUPPI nohavičková plienka NB suchý zips

 

Jemná nohavičková plienka pre novorodeniatka na suchý zips12.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Novorodenecká nohavičková plienka Puppi je vhodná aj pre najmenších novorodencov. Pre deti, ktoré vážia viac ako 4,5 kg, sú vhodnejšie PUPPI nohavičkové plienky Mini OS (4,5-9 kg).

Pre novorodeniatka sú prvou voľbou štvorcové látkové plienky, alebo nohavičkové plienky. Chránia vrchné nepremokavé nohavičky pred tekutou novorodeneckou stolicou. 

Nohavičková plienka má kapsu, do ktorej môžete vložiť vkladačku podľa svojho výberu - poskladanú štvorcovú plienku, alebo úzku vkladaciu plienku. Odkazy na vhodné vkladacie plienky sú uvedené nižšie.

Nohavičkovú plienku vám ponúkame bez vkladacej plienky (rátame s tým, že už môžete mať vkladacie plienky), alebo s vkladacou plienkou PUPPI Quick&Easy newborn

Elastické gumičky použité v týchto látkových plienkach, sú vyrobené z organickej bavlny a prírodného kaučuku, , a preto sú biologicky odbúrateľné, rovnako ako látka použitá na ich šitie. Puppi je jediná značka látkových plienok v Poľsku, ktorá použila takéto riešenie vo svojom produkte.

Plienka je ušitá z plyšového bambusového velúru, ktorý je nielen veľmi príjemný na dotyk, ale aj veľmi savý. Vnútorná dotyková vrstva je z nebieleného prírodného velúru, aby mohol rodič odpozorovať farbu cikania.

Nohavičková plienka Puppi je vyrobená z látky, ktorá obsahuje 70% bambusového velúru. Zo všetkých prírodných vlákien sa považuje za najsiakavejšiu. Látka je samozrejme certifikovaná Oeko-Tex pre deti do 3 rokov.

Na plienku potrebujete vrchné nepremokavé nohavičky. Výborne bude fungovať s novorodeneckými merino vlniačikmi PUPPI

Tipy na vhodné vkladacie plienky:

Plienka neobsahuje žiadnu vkladaciu plienku.

Zloženie: 70% bambus, 28% organická bavlna, 2% polyester

Veľkosť: newborn (NB) 2,5 - 4,5 kg

Starostlivosť: prať na 60°C, sušiť v sušičke na najnižší stupeň (časté sušenie v sušičke môže spôsobiť natiahnutie/povolenie elastických gumičiek v plienke)

Certifikát na velúr: Oeko-Tex Standard, elastické gumičky: GOTS

Vyrobené v Poľsku.


Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Súvisiace produkty