Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Responsible Mother merino vlniaky M/L

 

Jemnučké vrchné nohavičky z merino vlny. M/L22.90 ,- € s dph
Hodnotenie (1)
Pranie: max. 30°

Vlniačiky od Responsible Mother mi materiálom a prevedením veľmi pripomínajú vlniaky od Loveybums. Loveybums boli jedny z najobľúbenejších vlniakov, no v súčasnosti sa už v Európe nedajú kúpiť. 

Vlniačiky Responsible Mother sú vyrobené zo 100% čistej a mäkkej merino vlny. Je to merino flís, ktorý sa veľmi dobre lanolínuje.

Veľmi dobre sedia deťom rôznych postavičiek. Štíhlym aj bacuľatým. Perfektne sedia na prefoldy a vklady, pretože nerobia veľký zadoček. No rovnako dobre sedia aj na nohavičkovú plienku.

skvelé na noc, keď neprebaľujete, pretože sú 100% priedušné. A tak nehrozia žiadne kožné nepríjemnosti.

Merino vlna je najprírodnejší spôsob "látkovania". Nohavičky sú dobrou voľbou aj v horúcom lete, pretože sa pod nimi dieťatko neprehrieva. Väčšina ľudí predpokladá, že je deťom teplo, no merino vlna reguluje teplotu. Preto je dieťatku v nej veľmi príjemne.

V prednej časti nohavičiek a na "krídelkách", kde sú umiestnené patentky, je vložená výstuž, vďaka ktorej je zapínanie a odopínanie aj na takomto jemnom materiály bezpečné.

Vlniačiky neperieme po každom použití. Necháme ich voľne presušiť napríklad prevesené na operadle stoličky. Po cca 2 týždňoch (záleží od intenzity používania) je potrebné nohavičky naimpregnovať lanolínom, Vďaka čomu budú opäť nepremokavé. Ako zistíte, kedy už treba nohavičky oprať? Začnú na niektorom mieste prevlhať, alebo začnú zapáchať, alebo ich dieťatko znečistí stolicou.

Zloženie: 2 vrstvy 100% merino vlna, pri farebných vlniakoch je vnútorná dotyková vrstva prevažne z prírodného nefarbeného merina. Pokiaľ je to inak, je odfotená aj vnútorná strana vlniakov, kde farbu dobre vidieť.

Starostlivosť: prať max 30°C, nesušiť v sušičke, ani na priamom slnku, rovnako ani na radiatore, nebieliť, nepoužívať aviváž. 

Pred prvým použitím treba nohavičky nalanolínovať!

Nohavičky tmavších farieb treba prať a lanolínovať samostatne, môžu pri prvom praní trošku púšťať.

Veľkosti:

S/M - vhodné pre deti 4-7 kg 

M/L - vhodné pre deti 7-14 kg 

XL - vhodné pre deti 10-16 kg 

Vyrobené v Litve.

Simona

24.10.2020

vhodne pre deti alergicke na umelilnu, prijemne na dotyk


Súvisiace produkty