Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Rumparooz G2 AIO

 

Jednoveľkostná plienka Rumparooz G2 získala najväčší počet prestížnych ocenení v USA.25.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 60°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, sušiť v sušičke na najnižší stupeň

Jednoveľkostná plienka Rumparooz G2 získala najväčší počet prestížnych ocenení v USA. Zamilujete si ju od prvého použitia. Jedná sa o plienku všetko v jednom, nevyžaduje už použitie vrchných nohavičiek. Prebaľovanie je jednoduché a ľahké ako s jednorázovou plienkou.

Rumparoouz G2 je jednoveľkostná plienka a je vhodná už pre bábätká od 3,5 kg až do 15 kg. Ako jedna z mála plienok, umožňuje zopnutie až do 4 veľkostí na dĺžku. Plienka je veľmi savá. Obsahuje savé jadro 6 R Soaker, ktoré si získalo obľubu po celom svete. Jadro má 2 viacvrstvové samostatné kusy a umožňuje zopnutie až 6 spôsobmi. Plienku je možné vďaka tomu obliecť skutočne maličkému bábätku, bez toho aby na dieťati vyzerala obrovsky. Savé jadro môžeme rôzne zopnúť pre novorodeniatka, väčšie deti aj špeciálne zopnúť pre chlapčekov a dievčatká. Rovnako ako všetky výrobky Kanga Care je v plienke použitý biodegradabilný polyuretán. Proces je menej toxický a má menšie dopady na životné prostredie než tradičný PUL. Biodegradabilný polyuretán sa v prírode rozloží behom 5 rokov. Jednorázové plienky sa rozkladajú až 500 rokov. Plienka je výborné priedušná. Zapína sa na patentky.

Plienočka obsahuje patentovanú dvojitú ochranu pred pretečením. Výrobca si nechal patentovať systém dvojitých vnútorných gumičiek. Je to podobný systém, ktorý sa používa u jednorázových plienok. To skutočne oceníte.

Zloženie: vonkajší materiál je jemná polyesterová tkanina laminovaná biodegradabilným polyuretánom, vnútorná časť plienky (dotyková vrstva) je hypoalergénny polyesterový chamois (reálne materiál vyzerá ako jemnučký microfleec), vnútorné savé jadro – 80% polayester a 20% polyamid (mikrovlákno)

Plienka veľmi rýchlo schne, pri bežnej izbovej teplote je plienka suchá za 6-8 hodín.

Vedeli ste, že?

Kanga Care je americká rodinná firma, ktorá vyrába látkové plienky a doplnky k nim. Plienočky Rumparooz a Eco Posh dosahujú najvyššej kvality, a to nielen na poli použitého materiálu a kvalitou spracovania, ale tiež používajú najnovšie materiály z pohľadu nízkej záťaže na životné prostredie. Ich výrobky získali v USA mnoho prestížnych ocenení. Medzi ne patria napríklad ocenia: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center – Seal of Approval 2011. Na svoje nohavičkové plienky (Eco Posh) sú držiteľmi patentu na nepremokavosť plienok. Od roku 2008 výrobca používa na všetky svoje nepremokavé výrobky biodegradálny polyuretán. Pôvodne boli plienky vyrábané v USA, ale potom ako dopyt po tovare začal byť príliš veľký, prestali byť plienočky fyzicky vyrábané v USA. Výroba sa presunula do Číny. Keďže si firma zakladá na veľmi vysokej kvalite, najala si švajčiarsku spoločnosť, ktorá vlastní továreň v Číne a certifikuje všetky výrobky, aby vyhovovali naším náročným európskym a americkým normám, ktoré sa týkajú zdravotnej nezávadnosti, kvality, dodržovania ľudských práv a pod. Majitelia sa tiež boli osobne na továreň pozrieť, aby sa presvedčili, že je všetko tak, ako si želajú. Poďte s nami zboriť mýty v SR a presvedčte sa, že Čína je obrovská zem, ktorá dokáže vyrábať tovar tej najvyššej kvality.


Produkt nemá žiadne hodnotenie.