Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Rumparooz vrece na plienky

 

Vrecia na plienky vynikajú svojou funkčnosťou a designom20.90 ,- € s dph
Hodnotenie (0)
Pranie: prať max na 40°C, nežehliť, nepoužívať aviváž, nebieliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke

Vrecia vynikajú svojou funkčnosťou a designom. Uzatváranie na zips. Žiadne šnúrky, ktoré pri zatváraní vrecka drhnú, vďaka polyuretánovému záteru. Zips a švy sú podlepené. Vďaka tomu zápach zostáva uzavretý vo vreci. Vrece je vyrobené z polyesterovej látky, ktorá je laminovaná biodegradabilným polyuretánom.

Používanie vreciek šetrí životné prostredie (žiadne plastové nádoby, žiadne PVC, žiadne olovo) a zároveň Vaše ruky. Keď budete chcieť dať špinavé plienky do práčky, stačí vak rozopnúť a plienky vysypať do práčky. Už sa nemusíte dotýkať špinavých plienok. Vrecia je možné sušiť v sušičke na šetrný program. Upozornenie: sušenie v sušičke urýchľuje opotrebenie výrobku.

Prečo vrece Rumparooz:

-          Náhrada za jednorázové plastové vrecká a tašky

-          Náhrada za plastové kýbliky

-          Kúzelný a hravý design

-          Podlepené zipsy

-          Skladné, nezaberajú ďalšie miesto v byte

-          Zmestí sa až 15 plienok všetko v jednom tzn. 15 vrchných nohavičiek a 15 veľkých vkladacích plienok

Rovnako ako všetky výrobky Kanga Care je vo vreci použitý biodegradabilný polyuretán. Proces je menej toxický a má menší dopad na životné prostredie než tradičný PUL. Biodegradabilný polyuretán sa pri kompostovaní  v prírode rozloží behom 5 rokov.

Upozornenie: Na výrobku sú podlepené švy. Technológia podlepenia švov nie je trvalá, ale dočasná. Pri intenzívnom používaní vreca sa môže podlepenie oddeliť. Vrece bude stále prešité a bude mať polyuretánový záter. V prípade odlepenia podlepených švov sa nejedná o výrobnú vadu, ale o opotrebenie výrobku.

Vedeli ste, že?

Kanga Care je americká rodinná firma, ktorá vyrába látkové plienky a doplnky k nim. Plienočky Rumparooz a Eco Posh dosahujú najvyššej kvality, a to nielen na poli použitého materiálu a kvalitou spracovania, ale tiež používajú najnovšie materiály z pohľadu nízkej záťaže na životné prostredie. Ich výrobky získali v USA mnoho prestížnych ocenení. Medzi ne patria napríklad ocenia: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center – Seal of Approval 2011. Na svoje nohavičkové plienky (Eco Posh) sú držiteľmi patentu na nepremokavosť plienok. Od roku 2008 výrobca používa na všetky svoje nepremokavé výrobky biodegradálny polyuretán. Pôvodne boli plienky vyrábané v USA, ale potom ako dopyt po tovare začal byť príliš veľký, prestali byť plienočky fyzicky vyrábané v USA. Výroba sa presunula do Číny. Keďže si firma zakladá na veľmi vysokej kvalite, najala si švajčiarsku spoločnosť, ktorá vlastní továreň v Číne a certifikuje všetky výrobky, aby vyhovovali naším náročným európskym a americkým normám, ktoré sa týkajú zdravotnej nezávadnosti, kvality, dodržovania ľudských práv a pod. Majitelia sa tiež boli osobne na továreň pozrieť, aby sa presvedčili, že je všetko tak, ako si želajú. Poďte s nami zboriť mýty v SR a presvedčte sa, že Čína je obrovská zem, ktorá dokáže vyrábať tovar tej najvyššej kvality.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.


Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info o cookies