Potrebujete poradiť? +421 903 503 425 Kde nás nájdete?

0.00,-€

Sant - masážny olej 30ml

 

Masážny olej na bruško mamičky v šestonedelí.11.90 ,- € s dph
Na objednávku
Hodnotenie (0)

Masážny olej na bruško mamičky v šestonedelí.

Sant je určený pre šetrnú masáž bruška v období šestonedelia, kedy je mamičke potrebné venovať rovnakú starostlivosť ako bábätku. Olej zlepšuje elasticitu kože, povzbudzuje rodičku a vracia jej psychickú pohodu. Obnovuje silu ženy, pomáha pri vyprázdňovaní. U viacrodičiek zjemňuje intenzitu popôrodných sťahov maternice. Pôrodné asistentky majú skúsenosť, že pri jemných masážach Santom dochádza k lepšiemu zavinovaniu maternice a odchode očistkov. 

Zloženie: vavrínová silica, silica z ruže damašskej, pupalkový olej, marhuľový olej LZS, Karité, gerániová silica

Použitie: Masáž robí najlepšie otecko. Prvý deň iba jemne priložte ruku na podbruško, veľmi jemne masírovať môžete začať druhý deň po pôrode. Sant vtierajte pomaly, od pupku smerom von do hviezdičky, po smere hodinových ručičiek. Prechádzajte dlaňami zo strany na stranu, striedavo, od hornej časti brucha smerom k podbrušku. 

Masírujte bedrá, prvé 2-3 dni veľmi jemne, pokiaľ mamička ešte krváca, nemasírujte, ale bedrá iba rozkolíšte. Masírujte i oblasť okolo krížovej kosti a kostrč, citlivo, po smere hodinových ručičiek. Masáž prevádzajte niekoľkokrát denne, aspoň ráno a večer.

Produkt nemá žiadne hodnotenie.